Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinos, de kényelmes cipő...

Csinos, de kényelmes cipő tavaszra? Ami nem platform, de nem is balerina és nem fagy le benne a lábam reggelente.

Figyelt kérdés

Tudtok ilyet?

Úgy látom, szinte csak a 2 véglet (paltform vs. balerina) létezik, közte azokkal a szerintem nagyon csúnya lapos talpú fűzős cipőkkel.

Neten keresgéltem már (plázázni nincs időm jelenleg), de ott meg az utcára hordhatatlan sztárdivatot futtatják, ahol tavaszi cipőként a 3 pántból álló hupilila velúr platform szandál szerepel...

Én valami olyasmit szeretnék, ami zártabb, mint egy balerina, esetleg van egy kis talpa és/vagy sarka is, de egyben kényelmes, hogy ki lehessen bírni benne egy egész napot is és persze mellette csinos és nőies, még nadrággal is. Van ilyen? :)

Köszi!


2012. febr. 21. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán egy vékony, nem bélelt bokacsizma? Én tavaszra meg őszre amíg még reggel elég hideg van, azt hordok, kicsi sarka van, kényelmes...

Más most hirtelen nem jut eszembe.


19/L

2012. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem a Deichmann oldalán találsz megfelelő cipőt, és nem kell felesleges köröket lefutnod a plázákban. Itt ki tudod nézni, és ha megvan elmész megvenni! Remélem segítettem! :)

2012. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én valami ilyesmire gondoltam, persze nem feltétlenül rózsaszínben. :)

2012. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!