Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinit vegyek nyárra?...

Milyen bikinit vegyek nyárra? 14 éves vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés

Hát 75B-s melltartó kell nekem, de a cicijeim között nagyon nagy hely van, és igy nagyon oldalt vannak a cicijeim.

Amugy a derekam is rövid..:| ( 156 cm. 43 kg.)

Mindig a bikinivel van bajom, annyira....ahjj...És azért valami divatos legyen, de hát nem tudom..

kérlek irjatok, vagy küldjetek linket..


2012. febr. 24. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


szerintem ezek jól állnának. (: 16/l

2012. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az első kép amit mutattál az nagyon tetszik, és van benne vas, és tudja tartani a cicimet.:)

de ilyent hol lehet venni?? :O

2012. febr. 24. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a mellem és szerintem az első linken lévő felső habár gyönyörű, nem tartana és nem is túl előnyös dekoltázst csinál. Ha mindenképpen ragaszkodsz ehhez a formához válassz nagyon praktikus fazont, sajnos itthon nincs, de én ilyet vettem az USA-ban, meg is tudod rendelni. Nagyon jól meg van csinálva, mert van benne oldalsó szivacs, ami behozza középre a cicit. [link]


Szerintem nekünk a kosaras és szivacsos fazon áll a legjobban.

[link]

nézegess itt. Van extra push-up olyan melleket csinál, hogy ihaj:).

2012. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezek is jól néznek ki. :)

köszönöm a választ..

2012. febr. 24. 19:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Amit elsőnek mutattál az nem csúszik le??
2012. febr. 24. 19:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyent vettem [link] csak az enyém nyakbakötős. Amugy nagyon szuper :) nagyon tetszik és tökéletes a mellemnél is. Olyan amilyent szerettem volna.
2012. febr. 28. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
jó választás volt, szép színe van. (:
2012. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2012. márc. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!