Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer méretezés? Az elmúlt...

Farmer méretezés? Az elmúlt időszakban sikerült elég sokat fogynom, és emiatt nem igazán vagyok tisztában az új méreteimmel. Mindenki szerint ránézésre nekem olyan 26-os farmert kéne hordanom, azt mondják, ez illik a súlyomhoz és alakomhoz is.

Figyelt kérdés

Ehhez képest 27-es, sőt, általában 28-as méret kell. Ez nagynak számít? Mindenki mindig "elszörnyed", és én nem értem, mert nem értek ehhez a fajta számozáshoz...

Hogy lehetséges, hogy amúgy XS-S, meg 34-36 a méretem, de a farmer-méretezésből sokkal nagyobb kell (azt mondják, hogy a 28-as már sokkal nagyobbnak számít...)?

Valami baj lenne az alakommal? Szerintem a derekam túl széles :(, de nem hiszem, hogy a farmert az befolyásolná. Vagy mégis? :s



2012. febr. 24. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ki a francot érdekel hogy milyen méretű a farmerod? :D ha nem érzed magad kövérnek akkor nem vagy az és kész és szörnyülködjenek ahogy akarnak
2012. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van persze. :)

Csak nagyon meglepődtem, hogy miért gondolják azt olyan nagynak... Mivel egyáltalán nem értek ehhez a fajta számozáshoz, így nem tudom felmérni, hogy tényleg nagy-e.

Azt tudom, hogy mikor - a fogyás előtt - 30-as farmer kellett, akkor egymás után két helyen is közölték velem, hogy "nagy méretet nem tartunk". Asszem ez ösztönzött, hogy fogyni kell. :s

A lényeg, hogy nem értem, miért kell bárkinek jóval nagyobb méret farmerból, mint bármi másból, vagy, ha nem nagyobb, akkor ez miért olyan szörnyű egyesek szerint. :D

Na, mindegy. :) Köszi a választ!

2012. febr. 25. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fogyás elött 32-est hordtam.

Most van 28, 29, 30asom is, de leginkább 29 kell.

Szerintem nem nagy, S/M méret.... (Enyém M, L. De van S-esem is.)

Kit érdekel tényleg, hogy hanyas, ha jól nézel ki?

(én 26-tal is sz@r lennék mert nincs csípöm... Nem a méret számít.)

2012. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem derekam nincs. :(

De gratulálok a fogyáshoz, és biztos vagyok benne, hogy jól nézel ki!! :)

2012. febr. 25. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!