Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel vegyem fel a gumicsizmát?

Mivel vegyem fel a gumicsizmát?

Figyelt kérdés

[link]


ilyesmi, csak bézs színben.

Érdekel, hogy milyen ruhadarabokkal kombinálnátok, mi az amivel semmiképpen ne vegyem fel, és milyen színű ruhákat vegyek fel hozzá


Előre is köszi :)



2012. febr. 26. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez a gumicsizma, szerintem mindenképpen vegyél föl hozzá valami ugyanolyan bézs színű cuccot, mondjuk nadrágot, mellényt vagy kardigánt. Én fehér, bézs és esetleg halvány rózsaszín színeket használnék. Egy másik összeállításban pedig feketével és fehérrel. A fehér ing is jól megy hozzá (nyakkendővel vagy nyaksállal) olyan lovas hatást kelt. De lazábban is föl lehet öltözni hozzá, egy farmerral vagy világos nadrággal, pasztell vagy fehér színű fölsővel és kardigánnal vagy zakóval, valamilyen hosszú nyaklánccal, az egész olyan romantikus hatású. Bocs hogy túl sok benne a vagy, remélem tudtam segíteni.
2012. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, nagyon sokat segítettél :)
2012. febr. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!