Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha összeállításokat...

Milyen ruha összeállításokat hordjon egy duci lány?

Figyelt kérdés

Huszonegy évesen sajnos nyolc-tíz kiló fölösleg van rajtam, egy gyógyszeres kezelés hatására. Nem túl egyszerű leadni, bár ez előtt már hatot fogytam. Mivel fiatal vagyok, szeretnék én is csinos lenni... Az önbizalmam és a kisugárzásom meg is van hozzá :D Általában kicsit nőiesebb ruhák kedvelője vagyok, blézerek, szépséges kis topánkák, blúzok, de a szoknyát nem szeretem. Nem tudom, hogy milyen szabású ruhák azok, amik jól állnak az ilyen alkaton? Nekem inkább pocakom van.


Mit ajánlotok?


2009. jún. 7. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél fel egy sötétebb színű szoknyát vagy nadrágot ami derékig és és nem csípőnaci.A nadrág ne legyen trapéz mert az összenyomja az alakod inkább amennyire tudsz csőnadrágot viselj. aztán felsőnek lehet válágos figyelemfelkeltő vagy szép mintás :)
2009. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne hordj nagyon testrefeszülő és nagyon bő holmikat sem, hiszen azok csak még inkább erősítenek.

Ha van cicid, érdemes egy szép dekoltázzsal kiemelni, azt nézzék, nem? ;) 3/4-es nadrágot tunikával bátran viselj. A szoknyát én sem szeretem, inkább nadrág, de az mindenféle hosszban és anyagban. Az lehet szűkebb, én is hasban vagyok erősebb, úgyhogy a felső kicsit lezser.

És mindenekelőtt!!! Szép vagy így is, és nem a kilók ledobásától leszel szebb. Régen (Mikor korodbeli voltam.), én is azt hittem. TÉVEDÉS!!!

2009. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordhatsz háromnegyedes nadrágokat, könnyű nyári lenvászon nacikat, ezek mennek a csinos topánokhoz, szandálokhoz, papucsokhoz. Felsőben mell alatt bővülő fazon, a bővebb, de karcsúsított szabás is jól áll. Ez mind tapasztalat, rajtam jóval több a felesleg (hormonbetegség eredménye), de ezek mégis csinossá tesznek. :)
2009. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fazonokat naggyából elmondták már felettem, szóval egy kicsit a többiről:

Nagyon fényes anyagok optikailag nagyítanak.

Ha mintás, nagy mintás legyen, karcsúsít. Az apró minták nagyítanak.

Előnyös a monokróm öltözet. (Ugyanaz a szín, több árnyalatban akár, mert hosszítja a tested, és vékonyabbá teszi az alkatod. Az is jó, ha a blézer és a naci azonos színű, a felső pedig elüt ezektől.

Előnyös a nagyobb kiegészítő, akár nyaklánc, karkötő, természetesen a táska is!!

Arra is figyelj, hogy a kényes részeken ne feszüljön a ruha, valamint a dekoltázs, nyak kihangsúlyozása is célszerű, ha a hasaddal van gond, mert eltereli a tekintetet. Ehhez legjobb egy rafináltan kivágott felső (nem közönséges!) feltűnőbb nyaklánc.

Ha szereted a topánokat, próbáld ki azokat, aminek van egy minimális sarka, vagy kicsit vastagabb a talpa a sarkánál, nagyon kényelmesek, és hosszabbítanak, ami szintén nyújt.

Remélem segítettem! :)

2009. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!