Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lamyok, nok! Ilyesmi cipohoz...

Lamyok, nok! Ilyesmi cipohoz milyen ruhat vennetek fel, hogy elegans legyen es ne keltsen olcso hatast?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. febr. 27. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Például ami a csajon van, az jó olyan pin up girl hatású.

De vehetsz hozzá fekete, vagy sötétkék ruhát, nadrágkosztümöt, ceruza szoknyát blúzzal, nagyestélyit.

Hová akarsz menni benne?

2012. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyet értek az előttem szólóval, Pin up girl hatást keltenék, nekem van is egy csini pirosas cipőm :) menne hozzá :D

ilyesmi az enyém is, a bélése úgyse látszana mert itt pont pöttyös :D de ilyenekre gondoltam

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami nagyon szolid, nem díszes, nem kivágott fekete vagy szürke kis ruhát, esetleg egy vékony piros övvel vagy egy kis piros borítéktáskával, vagy piros rúzzsal/körmökkel, nem muszáj az összesnek pirosnak lennie, sőt, de 1-2 azért legyen, ami a cipőn kívül még piros.
2012. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi én voltam a cipős este volt és félre olvastam a kérdés :D de javítok gyorsan, hisz nekem is van olyan cipőm... tehát fekete szoknya, én térd passzos szoknyát vettem hozzá pl, és ahhoz egy felső. Esetleg Fekete térdnadrág, vagy hosszúnadrág, ezek mindenképp illenek hozzá. A 3. megoldás meg afféle tengerész stílus, sötétkék fehér csíkos ruha, vagy felső, akár sötétkék naci fehér póló és egy piros vasmacskás nyaklánc nagyon jól mutatna
2012. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!