Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti felvesztek pamut...

Fiúk! Ti felvesztek pamut harisnyát hidegebb idöben, vagy most tavasszal? Lányok mit szóltok ha egy fiún pamut harisnya van?

Figyelt kérdés
(Ha igen milyen mintás meg szinű lehet? Pettyes,csíkos,kék,fehér,stb...?)
2012. márc. 1. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
ez a kérdés most komoly?!! :O
2012. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha bulizni megyek nem,mert sose lehet tudni, de ha nincs semmi kilatasba akkor meg feher alsogatyat is felveszek:p
2012. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
na de most kapcsolok, harisnya?! :p
2012. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többet ér az egészségem (vese, nemi szerv), mint az, hogy ki mit gondol. Általában suliban nem szoktam lehúzni a nadrágom, szóval senki sem tudja, hogy a farmerem alatt mi van. :)

17/F

2012. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tapasztalatom szerint sok fiú hord köztük én is és helytadok az előző válaszírónak,de kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2012. márc. 1. 23:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem hordok, inkább veszek vastag, bélelt nadrágot a hidegebb napokon.


26/F

2012. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek abban, hogy az egészséged fontosabb, mint az, hogy ki mit gondol. Mert akkor majd megnézheted magad, ha jól felfázol, vagy megbetegszel csak azért, mert kigúnyoltak a harisnyád miatt, ezért nem vetted fel. Egyébként meg szerintem a harisnya aranyos. :)
2012. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én télen vastagabb farmert szoktam hordani
2012. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szia, én is szoktam hordani általában a téli mínuszokban, szerintem nem nagy szám, de ne mutogasd, mert (szerintem) senkire nem tartozik, mi van a gatyád alatt... :) Hogy milyet? Általában sötét egyszínűt ajánlok, mert azok a sötét színek hasonlítanak a férfiak zokniviseletére. (Netalán ha túl rövid a nadrágod, és látszik mi van alatta. Örülök, hogy segíthettem :)
2012. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretem, ha egy fiún harisnya van.Amúgy meg ők nem fáznak fel olyan könnyen, mint a lányok. Nem tudom, de nekem nem jön be.
2012. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!