Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cipőről? Mivel lehetne felvenni utcára/buliba?

Figyelt kérdés

[link]


Fekete harisnyára, fehér nadrágra, és valami egyszerú felsőre gondoltam, mivel ez a cipő van olyan feltűnő, hogy szükségtelen mellé a többi feltűnő ruha...

Bármilyen ötletet szívesen fogadok!


Azt viszont megköszönném, ha a fújolók nem írnának, arra nem vagyok kíváncsi, hogy neked épp nem tetszik. :)



2012. márc. 2. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

" Mi a véleményetek erről a cipőről?"

" arra nem vagyok kíváncsi, hogy neked épp nem tetszik."

Akkor most mi is érdekel téged??


Egyébként akár farmerral is lehet hordani,vagy olyan ruhával amivel a lapos talpú verzióját-

2012. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudod, szoktak itt írni,amiben csak fikáznak, értelem és cél nélkül, ezzel sokat nem tudok kezdeni..

Akinek van épkézláb ötlete, véleménye, azokat a válaszokat várnám, nem az értelem nélkül fújolókat. :)

2012. márc. 2. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem "épp nem tetszik". maga a cipellő nem feltűnő, mert sötét színű, viszonylag egyszerű, nem mintás. tehát felveheted bármilyen színű nadrághoz. ha jól látom, szegecsekkel van kirakva, ezért én ehhez egy fehér tunikát vennék fel, amolyan kesha-féléket.


[link]


gondolom tavasszal akarod hordani, ezért bőrdzsekit ajánlok még hozzá. : )


remélem segítettem :D

2012. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fehér rövidnadrággal, piros harisnyával, és majdnemfekete felsővel vettem fel, szerintem jól nézett ki... :)
2012. márc. 7. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!