Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Tetszenek az öltönyös...

Lányok! Tetszenek az öltönyös fiúk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen

22/L

2012. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek öltönybe öltözködni, mindig elegánsan öltözködöm. A kulturáltabb, hasonló stílusú lányoknak bejön. Én is bejövök magamnak így! :P
2012. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen!

20/L

2012. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem, soha nem is tetszett. Irodában dolgozom, itt mindig így öltöznek a pasik, aztán amikor jönnek az ablakmosósrácok, akkor kiesik a szemünk. Egyszer valami nagyon jó csapatot küldtek, fél napra megállt az élet, az összes nőkolléga használhatatlan lett.


A nyakkendőt meg kifejezetten rondának találom. Megértem, hogy sajnos elvárás a pasik felé, hogy bizonyos pozíciókban így öltözzenek, de nekem akkoris ronda.

2012. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még, minél többen!
2012. márc. 2. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


csak ennyit tudok mondani..én imádom:))

23N

2012. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért nem véletlen, hogy a legerotikusabb női fantáziák között az van, hogy a szomszéd lakás kigyullad, kijönnek a tűzoltók, és egy jóképű, kockás hasú tűzoltó a karjaiban viszi le a nőt.


Olyan erotikus fantáziáról nem hallottam, hogy az ember bemegy bankhitelt kérni, és a nyakkendős alkalmazott a számítógép mögül rákacsint… A vetkőzős srácok is mindig valami egyenruhásnak öltöznek be, pl. rendőr, tűzoltó, szerepjátékoknak ott van a vízvezetékszerelő, a doktorbácsis… Öltönyösről még nem hallottam.

2012. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: ez rám nem igaz... :-)

Rám az öltöny inkább vágylohasztóként hat, én a fokhagymaszagú lehelethez hasonlítanám.


De ízlések és pofonok, legalább nem veszünk össze a pasikon. :-D

Az ő ízlésük sem egyforma, egy fórumon írtam, hogy nő létemre nem szeretek ruhát vásárolni. Erre egy pasi válaszolt, hogy ha nem hordok tangát és magassarkú körömcipőt, azonnal feleségül vesz. :-)

2012. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha a férfinek komoly a foglalkozása, és elegáns maga az illető is, illik a személyiségéhez, munkájához, akkor igen, kifejezetten tetszik. De ha egy fiatal "épphogy-felnőtt" hordja, az majomkodás. MOndjuk sok esetben a 20 körüli lánykáknak pont ez jön be (mint a példa is mutatja :)) de azért ritkább.

Egy érett, komoly munkahelyen dolgozó férfin, valóban jól tud kinézni, de fősulin, buliban, erőltetett. Minden alkalomnak és munkának megvan a maga öltözéke, illetve minden korosztálynak és presztízsnek is. A majomkodást tipikusan gyűlöltem mindig. Ezért én 20-22 évesen még nem buktam "öltönyösökre"..


Tehát: öltönyös FÉRFI jöhet, ha a presztízse olyan, de öltönyös FIÚ még nem járjon öltönyben..

2012. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha fantáziálásról van szó:

Nem egy filmben a jól öltözött, jól menő ügyvéd, egy fárasztó nap után a jól öltözött, jól menő ügyvéd kolléganőjével kicsit lazítanak... (lásd pl.: Jog/Ászok).

Én klasszikus zenésznek tanulok komolyabb szinten (már 11 éve), egy szuper koncert est után (ahol a maximális eleganciát meg kell adni) hazamegyek a barátnőmmel/feleségemmel -aki tegyük fel szintén klasszikus zenész- ledobjuk az elegáns ruhát és mehet a menet. Nekem tök izgató elegáns ruhából levetkőzni. -ez csak fikció volt, fantáziálás.

Nagyon jól írták előttem, hogy csak megfelelő munkahelyhez és korhoz illik. De például a zenész gyerekeknek szintén muszáj megadni a kellő eleganciát fellépéskor. Nekem nagyon jól áll, aminek nagyon örülök, és nagyon örülök, hogy olyan területen vagyok, ahol ez kell. De talán már 17-18 évesen már nem majomkodás. Legalább is én ezt gondolom.

2012. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!