Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni fehér hosszú...

Hol tudok venni fehér hosszú férfi csőszárú nadrágot Budapesten, vagy a neten?

Figyelt kérdés
Sensation white-ra készülök, és még nincs fehér nadrágom, és esetleg ha tudtok valami olyan boltot Pesten, ahol ahol pólókat tudok venni, gondolok itt inkább ilyen style-osabb pólókra, pl absztrakt képpel, vagy hasonlókra. Nem kifejezetten márkára megyek, nem érdekelnek az Ed Hardy pólók, és hasonlók. Nemrég azt mondták, hogy van a bosnyák térhez közel, egy outlet, és hogy ott próbáljam meg. Vélemény?
2009. jún. 8. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi és csőszárú? Nahát, ez nagyon meghökkentett. Amúgy nem to'm hogy lehet kapni.
2009. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, én is ma hallottam először ezt a csőszárú ffi nadrág dolgot, de sokan mondták, hogy inkább azt vegyek, de szerintem ez egy "kicsit" b*zis. Esetleg sima fehér naci?
2009. jún. 8. 18:44
 3/5 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan valami ilyesmire gondoltam: [link]


Konkrétan Pesten még nem néztem a New Yorkerbe, de Kecskeméten nem volt, és az oldalról rendelni pedig szintén nem tudok.

2009. jún. 8. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:

pesten aréna pláza, Bershka, vagy Zara-man. ha van egy kis lóvéd futja rá :):)


de a zarába tuti találsz =)

2009. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor, ha jól értelmezem, ezek az üzletek is az Arénában vannak.. Köszi szépen!
2009. jún. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!