Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lenn a metróban minek napszemü...

Lenn a metróban minek napszemüveg?

Figyelt kérdés

Lemegyek a metróba, és van 1-2 ember, akin napszemüveg a metrón is azzal utazik, meg lenn az állomáson is azzal van.

Ezek az emberek hülyék?



2012. márc. 3. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos titkos ügynökök vagy magánnyomozók. Esetleg bántja a szemüket a fény.
2012. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Because it's sooooo cooooool...

Nézd meg, milyen emberek azok :) Nagyon menőnek hiszik magukat ettől

Mondjuk velem is volt már olyan, hogy szimplán elfelejtettem levenni :D Vagy nem volt rajta smink, és azért nem vettem le :)

2012. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy ott is megmaradjon a trendi stílusuk.
2012. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Milyen naiv válaszadók járnak erre.. :D

(mitől van valakinek általában piros szeme, amit rejtegetni akar?)

2012. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert elfelejtem, hogy rajtam van. Neked nincs jobb dolgod, mint ilyeneken gondolkozni?
2012. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

-Elfelejtette levenni

-Be van tépve

-Menőnek akarja magát érezni

-Nagyon tetszik neki a napszemüvege

-Kötőhártyagyulladása van

-Éjszakázott

2012. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lézeres szemjavító műtétje volt, ami után hordani kell 3 hónapig.
2012. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de az enyém dioptriás, ezért nem veszem le, hisz nélküle rosszul látok. Igaz,hogy van sima szemüvegem,de ha napszemüveg kell nekem odakint, mert sok a fény, akkor a metrón sem cserélgetem,mert bár kívülről tiszta barna az üveg nekem a másik oldalról mégis teljesen átlátszó és olyan látást garantál,mintha sima szemüvegben lennék,vagyis nem ad sötét képet, így már előfordult az is,hogy elfelejtettem otthon is átcserélni és úgy néztem meg egy filmet, mire megkérdezték,hogy nem zavar a napszemüveg,de én nem is vettem észre a különbséget.
2012. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg migrénes "rohama" van és iszonyatosan bántja a szemét a lámpa (komoly: anyum a lesötétitett tévét is napszemüvegben nézi mikor migrénje van)
2012. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy drága napszemüvege van. Ha valaki állandóan le-fel veszi, ide-oda teszi, akkor előbb-utóbb leesik, karcolódik vagy ellopják. Én sem veszem le, ha pl. bemegyek valahova az előbb leírt okok miatt. Csak rajtam van biztonságban. Ha elindulok otthonról felveszem és ha hazaérek leveszem így nem érheti baj.
2012. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!