Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek fel?

Milyen cipőt vegyek fel?

Figyelt kérdés
barátnőm húgának lesz a ballagása, milyen cipőt vegyek fel rövid fekete szatén szoknyához és rozsaszin szatén felsőhöz amin fekete női nyakkendő van. Jelenleg nem állok úgy anyagilag hogy újat vegyek és ami talán jó lenne az egy fekete lapos cipő (topánka) vagy egy barna tűsarkú. Nektek mi a véleményetek??
2009. jún. 8. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rövid a szoknya, szerintem inkább a lapos fekete(ez jobban megy így a szoknyához is.)
2009. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* úgy értem a szoknya színéhez is.
2009. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Színre a topánka illene hozzá, de sokkal elegánsabb lenne a tűsarkú :)
2009. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Topánkára szavazok.
2009. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Amilyet akarsz olyat veszel fel.
2009. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a minihez a tűsarkú jó,mert kiemeli a lábad és még szebb lesz.Viszont szín alapján a topánka.Szerintem azt vedd fel ami kényelmesebb,ki tudja milyen hosszú lesz a ballagás:)

14/L

2009. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) hát majd akkor meglátjuk :) felveszem mind a kettőt és amelyik jobb lesz:)
2009. jún. 8. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!