Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Háda használt ruha üzletekbe...

A Háda használt ruha üzletekben milyen ruhák kaphatók? Márkásak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
miért lényeg hogy márkás-e? Egyébként szerintem vegyesen, vannak topshoposok pl de vannak teljesen noname-ek is.
2012. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen vegyes, de sok márkás ruha is van. Elég sok Topshop-os, Topman-es és Zarás ruhát szoktam látni. A múltkor pedig egy Bershkas nadrágot vettem, de vannak olyanok is amikről még egyáltalán nem hallottam...
2012. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor sok topshopos és zarás van?
2012. márc. 3. 17:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Táskák is vannak?
2012. márc. 3. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahol eddig én jártam, ott mindenhol voltak kiegészítők is. Egyébként érdemes kilósba menni, ott olcsóbban meg lehet venni a ruhákat.
2012. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, sok márkás ruha van, de ugye Angliából jönnek, nem mnden márkát ismerhetünk.

Én láttam már sok Zara, Mexx, Tommy Hilfiger, Marks&Spencer ruhát, de volt hogy láttam egy Armani polót is... az nem semmi, sőt Ed Hardy-t is.

2012. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott vettem a nagyfiamnak Nike hátizsákot, a férjemnek Lonsdale pólókat, ma vettem szintén a nagyfiamnak Kangol dzsekit, Lacoste pólókat, magamnak Levis farmert. De a kisebb fiaimnak soszor túrtam már Next, Ladybird, Maxx és egyéb márkás cuccokat is! A ruháink szinte mind turisak, a fehérneműk természetesen nem, hisz az mégiscsak legyen új. Imádom a Háda turit, csak annyi gondom van vele, hogy ha én oda beszabadulok reggel, nyitáskor, szivesen maradnék és túrnék zárásig! :D
2012. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aha, maxmara, topshop, new look....de a táskáknál fúú, most olyan szörnyű burberry hamisítványt láttam h az nemigaz :O
2012. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én már turtam eredeti armani és gucci táskát is
2012. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!