Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az a divatosság, hogy birka...

Az a divatosság, hogy birka módra hordom azt, ami az emberek nagy része is hord?

Figyelt kérdés
Lényegében erről van szó nem? Amikor nem azt hordom ami nekem tetszik, hanem azt, ami sokaknak van, és neves nem?
2012. márc. 4. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki divatos, nem feltétlen foglalja magába, hogy birkaként viselkedik, öltözik, ugyanis simán lehet a divatos darabokat is úgy kombinálni, hogy egyedi legyen valaki. Akkor vagy "birka", ha ugyanúgy párosítod a holmikat, ugyanúgy viselkedsz, és mindenáron magadra aggatod a cuccokat még akkor is, ha abszolút nem a stílusod, ráadásul nem is áll jól.
2012. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia én írtam egy posztot hasonló témáról egy bloggerversenyre, hogy én ezt hogy fogom fel, ha gondolod olvasd el.


[link]

2012. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés értelmetlen.Az egyéniségedhez híven kell divatosnak lenned.A divat az egyediségről szól.Szerinted valakiből válhatna híres tervező, hogyha tervezne egy csíkos blúzot csőfarmerrel?Hogyha erős személyiség vagy és magabiztosság sugárzik belőled,akkor az a ruháid mögül is észrevehető.
2012. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!