Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csupán marketing-e a vasalásme...

Csupán marketing-e a vasalásmentes (vasalás nélküli, vasalót nem igénylő) ingek léte, illetve ha mégis megalapozott a léte, akkor milyen márkát tudnátok ajánlani, és hol? Mik a tapasztalatok, észrevételek? Nemvasalok.hu-s dolgokkal kíméljetek.

Figyelt kérdés
Szerintem sokaknak hasznos lehet, és mivel nem találtam, így gyorsan feltettem a kérdést.Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2012. márc. 4. 21:39
 1/2 anonim válasza:
A Westend plázában lehet kapni BP-en, talán 1. emelet. Ott van az az üzlet csak nem tudom a nevét. Elegáns cuccokat lehet ott kapni. Csak ennyi jut eszembe. :S De létezik! :)
2012. márc. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pálmai Ferenc válasza:

Nekem van ilyen ingem, és nagyon jó. Tényleg nem kell vasalni, és 100% pamut. Én is szeretnék még vásárolni ilyen inget. Rákerestem a Google keresőben, és van pár cég aki forgalmazza.

Amin megakadt a szemem, az a nemvasalok.hu -ra vonatkozó megjegyzésed. Azt miért ne? Nem jók a termékeik, vagy drágák. Jó lenne tudnom, mert nem szeretnék rossz irányba elindulni.

2012. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!