Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, ha nyom, esetleg kisebb-e...

Baj, ha nyom, esetleg kisebb-et kéne vennem? Vagy hagyjam, mert majd hozzászokik a lábam?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy ilyen cipőt a Deichmannban [link]

Csak egy gond van.Nagyoon nyomja a lábamat.35-ben vettem pedig a lábam 37-38-as.Felpróbáltam a 36-osat,de a sarkamtól a cipőig még volt egy cm,viszont nem nyomta elől a lábamat,a 35-nél viszont mintha a lábamra öntötték volna,viszont elől hihetetlenül nyom.Mit tegyek? Vigyem vissza,vagy megszokja a lábam??

15/l


2012. márc. 5. 10:41
 1/2 anonim válasza:
Ha már a kezdetektől fáj, nem fogja megszokni a lábad. Addig vidd vissza, amíg még nem hordtad. Szerintem ránézésre is nagyon merev anyagból van, nem fog tágulni, mert nem bőrből van. Nem éri meg a fájdalom, nem fogod tudni hordani, kikészíti a lábadat. Lehet, hogy az eggyel nagyobb sem lesz jó, mert abból meg kicsusszan a lábad. Van ilyen. Nézz másik modellt.
2012. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van köszönöm :)) csak annyira tetszik,hogy nincs szívem vissza vinni... ez a tökéletes cipő,nem vihetem vissza.
2012. márc. 5. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!