Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú problééma? Ezt...

Magassarkú problééma? Ezt hogyan szoktátok megoldani?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a magassarkúmon egyh asználat után is egy kicsit látszik, hogy a sarkán lévő kis fekete műanyag rész megkopik. Alapjában véve jol járok a cipőkben, több embertől megkérdeztem, hogy a 'menésemmel' van-e a probléma.


Nos ha ez mindenkinél gyakori eset, akkor hogyan oldjátok meg, hogy pl néhány nap folyamatos használata után ne 'rojtozódjon' a műanyag és hogy ne nézzen ki igénytelenül. Erre van valami módszer? Le lehet égetni vagy stb?


Vagy tényleg én járok rosszul és ezen kéne változtatnom?? Ha igen, akkor hogyan? Nem hiszem, hogy úgy mennék mint egy trampli, csapkodnám a lábam a földhöz, de a lányok nagy többségének mindig szép az a rész, és nem hiszem, hogy olyan gyakorta cserélgetik ezt a kis műanyag véget..


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. márc. 5. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezzel dettó én is ugyanúgy vagyok mint te. Nem tudom mi lehet rá a megoldás. Én is eszem a cipők sarkát...
2012. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne a sarkára érkezz. Egyszerre érkezzen a cipő eleje meg a sarka a földre lépéskor.
2012. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na ezaz :( Most vettem egy tök jo kis cipőt, ma volt rajtam, már egy kicsit látszik, hogy kopott, engem meg idegesít hogy ott mellette éktelenkedik. Szerintem az meg egy kicsit költséges hogy pl 2 hetente vidd cipészhez, hogy lecserélje a sarkát.
2012. márc. 5. 18:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Második, de azt hogy éred el, magasabbra emeled lépéskor a lábad? Azt se akarom hogy úgy nézzek ki mint egy gólya :)
2012. márc. 5. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt a gond és amit az előttem szóló írt az tényleg jó rá, bár ahhoz meg gyakorolni kellett. Nem kell magasabbra emelni a lábad közben, egyszerűen kisebbeket lépsz és mindig megpróbálsz a "cipő elejével" érkezni. Mint a balettosok, amikor spiccben tartják a lábukat és először ugye az elejét helyezik le. Nem nagyon lehet ezt elmagyarázni:D de remélem nagyjából érthető mire gondolok:D
2012. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem akkor ezt kipróbálom, köszönöm! :)


Viszont valahol azt is olvastam, hogy a súlypontot hátra kell helyezni járás közben. Ez ettől függetlenül nem változtat semmin ?:)

2012. márc. 5. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne a cipődet akard megóvni azzal hogy "rosszul lépsz" ugyanis szerintem eléggé egészségtelen ha csak a lábujjakra helyezed a súlyt. Én már nem veszek oylan cipőt aminek olyan gumis a talpa.

Vannak oyaln magassarkúk amik vastagabb talpúak és nincsen ráütve olyan gumis rész, VAgy ami most nekem tetszik az az éktalpú cipő! azt modnják hoyg könnyű benne a járás, és amúgy jól is néz ki .persze ebből is van olyan amire ráraknak olyan gumis részt de az oyalt nem szabad megvenni.

2012. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vagy még hordás előtt vidd el cipészhez hogy tegyen rá ne müanyag sarkat (fém)...kétlem h azt elkoptatnád....nekem legalábbis nem sikerült....én két perc alatt megeszem kb az egész cipőt...hiába...erős járásom van....:/

23L

2012. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!