Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem baj az, ha a...

Szerintetek nem baj az, ha a mai divatos szűk farmer, meg kivágott V-nyakú pólók helyett inkább a farmer + ing + tornacipő párosításban öltözködöm? Ing felül a gallér résznél kigombolva, de nincs alattam póló.

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 23:35
 1/9 A kérdező kommentje:
18/F
2012. márc. 6. 23:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ing is divat! Nyugodtan...sőt még jobb is..hmmm
2012. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért lenne baj?

fiúknak nem mindig előnyös aszűk farmer :)

2012. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Farmer, ing és tornacipő? Naná, hogy jó! Legalábbis nekem nagyon tetszik, igaz már nem a te korosztályod vagyok, de sokkal "esztétikusabb", mint egy nőnek öltözött fiú (direkt nem férfit írtam)

23L

2012. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem baj! én már láttam olyan csávót is, aki női fazonú férfi(?) táskával járkált, persze ilyen westendes kis buzeráns.
2012. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem baj sőt nekem nagyon is bejön szerintem jó összeállítás ;)
2012. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj :)
2012. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó összeállítás :) Igaz, hogy nagyon sokan hordanak olyan fajta ruhát amit írtál, szóval csőnadrágot letolva, meg V nyakú pólót, de nekem az annyira visszataszító... Egyszer mondta még régebben az egyik ismerősöm (fiú), hogy olyan nehéz venni szűk nadrágot, mert a férfi részen ő nem is talál , ezért megy a női(!) részlegre, és onnan vesz nadrágot. Hát megvolt erről a véleményem. Ennek llenére ő nem az a 'ki vagyok mi vagyok' típus, de azért ez érdekes volt.


Visszatérve a kérdéshez, bárcsak a legtöbb fiú így öltözködne :) Maradj meg a jó szokásodnál.

2012. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szuper outfit! Szerintem a V-nyak sokakon b*zis, az ing pedig nagyon szexi. ;)

15/L

2012. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!