Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gothok vagy bárki más! Tudnáto...

Gothok vagy bárki más! Tudnátok képet linkelni e stílusról? Hol tudnék egy fűzött beszerezni?

Figyelt kérdés

Nekem inkább csak a fűzők tetszenek, inkább csak olyan képeket szeretném ha linkelnétek amin fűzőt hord a lány. Nem hordok szoknyát csak nadrágot és arra lennék kíváncsi,hogy mihez vegyem fel a fűzőt( pl top, ing, póló?). Meg hogy milyen cipővel.

Egyébként én nem vagyok Goth, inkább a rock stílust szeretem.



2012. márc. 8. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi. A gothon belül pontosan mégis milyet? Gothból van egy csomó féle.


Cyber goth fűzők:

[link]

[link]

[link]


Romantikus-viktoriánus goth fűzők:

[link]

[link]


Gothabilly:

[link]

[link]


Fetish goth:

[link]

[link]


Steampunk:

[link]

[link]


Deathrock:

[link]

[link]

[link]


Industrial-rivethead:

[link]

[link]


Perky goth-lolita:

[link]

[link]


Tribal-pagan-reneszánsz:

[link]

[link]


Ezen kívül egy csomó goth nem is hord fűzőt, ez főként a viktoriánus és a romantikus goth jellemzője. A deathrockerek azok félig punkok, inkább zenekaros pólókban vannak. A tribalosok meg bő ingekben. A klasszikus goth (Cureos vagy batcaver) egyáltalán nem hord fűzőt, ez csak a 90es években terjedt el.

2012. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezek alapján a romantikus-viktoriánus Gothra és az utánira gondoltam.

A romantikus-viktoriánus Gothbol is az utolsó kép inkább.

És ezt milyen nadraggal tudnám viselni, és milyen cipővel?

2012. márc. 8. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szoknyával szoktam és akár acélbetétes bakanccsal is.

Ha lazább az öltözetem, akkor akár 1 nőiesebb szabású póló, fűző és farmer kombináció is jöhet.

Elegánsabb cuccokal és cipővel ugye meg természetesen. Én szinte bármihez felveszem a fűzőt, de persze ez függ attól is, hogy milyen a fűző színe, anyaga, stb. De kis ráérzéssel szinte mindennel passzol. Főleg úgy, hogy amit én általában hordok, az 1 fekete, mell alatti. Az meg végképp megy mindenhez.

2012. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is egy mell alatti fekete fűzőre gondoltam. Te hol vetted és mennyiért? Én nekem inkább pólóim vannak és toppok, meg farmerek abból is inkább a sötétebb, és fekete nadrágjaim is vannak. Cipőbe sportcipőt hordok de van ilyen platform (vagy mi a csuda. az a telitalpa). Ezekkel lehet hordani? 1ingem van egy fehé. Ja meg láncaim amit a nadrághoz viselek oldalt.
2012. márc. 8. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sportcipőn kívül mindennel. Platformmal meg tuti ;)

Ha nem gond akkor példálózásból linkelek is egyet-kettőt, hogy én mivel hordom.

Ez egy színesebb, pólós, bolerós, fekete farmerral:

[link]

vagy ez:

[link]

vagy egy kicsit gothosabb, elegánsabb 1 sima fekete bluzzal/inggel:

[link]

(nem nézni a fejem :S :D), vagy akár fehér blúzzal is, szóval ötletesen elég sok mindennel lehet kombinálni.

Egyébként Facebookon rendeltem 1 csajtól, de megérte, mert elég jó áron árulja és nagyon segítőkész, megbízható lány (külföldről rendeli őket amúgy).

2012. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, a lényeget nem írom -.- Bocs, este van már nekem...

Szóval asszem' 4500-ért vettem.

És, ha esetleg fenn vagy fb-n, érdemes szétnézni a sok eladós/rendelős oldal közt (persze azért jó megbizonyosodni, ki a megbízható). Webshopos rendelést max akkor ajánlom, ha nem zavar, hogy dupla annyit fizetsz 1cuccért... pl. ezt a fűzőt én máshol 9ezerért láttam.

2012. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a linkeket meg a fáradozásodat. Az utolsó linkből az első még közel is áll hozzám azt lehet,hogy meg is nézem nekem hogy állna.

De maradok az én kis bőrkabatos láncos szettemnél.:-)

2012. márc. 9. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de a Facebook-on belül milyen oldalon/csoportban lehet fűzőt rendelni? Mert most akarok egy újat, és a kiszemeltem elég drága...

Egyébként ha sok pénzed van, akkor ajánlom a Darkshop-ot, vagy ott a Rockpince. Érdemes szétnézni neten, én ugyanis már Vateráról is rendeltem ilyesféléket.

Egyik Vaterás szerzeményem például:

[link]

2012. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jo ötletek
2012. aug. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!