Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek mi jön be hogyha...

Fiúk! Nektek mi jön be hogyha egy lány hogy öltözik?

Figyelt kérdés
Nem a stílusra gondolok hanem a konkrét ruhatárára. Tehát én márkás cuccokat hordok,de a fiúknak inkább az tetszik,minél színesebb,márkásabb vagy inkább visszafogottabb,csinosabb gondolok itt krémszínű,világosbarna,de akár sötétkék.Én mindegyik 'csoportból' hordok,és nem tudom eldönteni...
2012. márc. 8. 20:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
44%

nekem az jön be ha nincs a lányon egy darab ruha sem... ;)


18f

2012. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
45%

Nem az a lényeg, hogy hogy öltözik, hanem hogy hogyan vetkőzik...

ha már ebbe a kategóriába írtad.

2012. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

divatos dolgok...

kötött pulcsi, magas zokni, tornacipő, hosszú kapucnis pulcsi, ...

de igazából lényegtelen, ha csinosan áll rajta

2012. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
semmiképp ne hordj: csőgatyát, harisnyát, latex gatya, párducmintás, full rózsaszín ruhákat. ezek gusztustalanok
2012. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A visszafogottabb csinos verzió
2012. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom hogyha egy lány öltözik ne a jelenlegi divatot kövesse ne márkás ruhákat kiegészítőket vegyen. Ezt a barátnőmnek is elmondtam hogy csak olyan ruhát vegyen fel ami tutira jól áll neki illik hozzá az alakjához meg mindenre, és a legfontosabb hogy kényelmesen érezze benne magát és legyen nagyon csinos. Mert nem feltétlen mindenkinek áll jól az a ruha ami éppen divatos. Ez így van és sokaknak ezt kéne követnie. Még annyit hogy mennyire színes szintén ahhoz cél szerűbb hozzámérni hogy azok mennyire illenek hozzá. A túlzott csilli villi dolgok sem jók, szerintem az a szép ha van benne 1-2 szín.
2012. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne divatosan. Ne túlcicomázva. Egyszerűen, funkcionálisan, igényesen (ami nem a plázaribist jelenti).
2012. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedves, bájos, nőies, de visszafogott lányok jönnek be. Öltözéket tekintve: szoknya v. egyberuha megfelelő felsővel és cipővel(nem torna- v. edzőcipő!).

20/f

2012. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

És szeretem, ha egy lány színes ruhákat hord (persze azért nem kell papagájnak lenni :)). A lényeg, hogy legyen egy egyéni, de nőies stílusa!

20/f voltam

2012. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp hordj,harisnyát,csőnadrágot,cicanadrágot. Amúgy nem a márka a lényeg,legyél nőies, csinos.
2012. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!