Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M bikini méretezés, segítset...

H&M bikini méretezés, segítseteeek!?

Figyelt kérdés
Sokan mondták h H&Mméretezés csalóka tud lenni néha. Az lenne a kérdésem, hogy egy 42-es, pántnélküli, hátul megkötős fürdőruha fölsőnél esetleg ez kisebb mint egy átlagos 42es méret vagy nagyobb? Akötözgetéssel is lehet pár centit csalni mert én inkább M-es esetleg nagyobb S-es fürdőruha fölsőket hordok. A cicim pedig ugy 75b-75a-s. Nagy lenne?
2012. márc. 8. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nagy. próbáld fel az s-t, mert a 42 méret az xl-nek felel meg és a 75a-b méret s-es.
2012. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Interneten találtam nagyon szép kis bikini:) Tavalyi kollekciós, így is annyira örültem h megtaláltam:( Közelembe ilyen üzlet nincs, de elég kicsi is rá az esély hogy lenne ilyen:( de azért köszönöm a válaszod!:)
2012. márc. 8. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
A 42-es az neked ezek alapjan marha nagy, kb. 36-os kellene.
2012. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!