Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok errol az osszeal...

Mit gondoltok errol az osszeallitasrol? Csak szamomra tul eroltetett?

Figyelt kérdés
Fekete magassarku bokacsizma, feher miniszoknya, fekete olyan latex leggings es piros magasnyaku felso
2012. márc. 10. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Fehér miniszoknya, fekete leggings már eléggé elüt szerintem, és hogy illik oda a magasnyakú felső? Egy ilyen merész összeállításhoz abszolút nem illik szerintem...
2012. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fehér szoknya, fekete leggings szerintem sem jó párosítás. A fehér szoknya helyett inkább fekete-piros színű szoknya lenne jó.
2012. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
FÚJ basszus :D
2012. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább fekete felső hozzá. Amúgy szerintem a latex leggings nem megy szoknyával, csak hosszított felsőkkel, blúzokkal. Szoknyához vegyél vastagabb fekete harosnyát inkább.
2012. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo. Soha eszembe se jutna miniszoknyat latex leggingssel felvenni, ezert voltam kiakadva, amikor meglattam az egyik csajon...
2012. márc. 10. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:

borzalmas


20/L

2012. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!