Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a cipő? Nem...

Tetszik nektek ez a cipő? Nem túl magas a sarka? Lehet benne rendesen menni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 10. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl magas a sarka, én biztos nem tudnék benne menni. De aki ehhez van szokva, annak biztos könnyebb. Amúgy jól néz ki, de a magassága miatt nem venném fel.
2012. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok magassarkúm van köztük van egy ehhez hasonló is. Én szinte sokszor járok magassarkúban gyakorlatilag minden nap kivéve ha rossz nyirkos idő van akkor lapos talpú csizmába megyek mindenfelé. Ez a cipő nagyon magas sarkú rendesen nem lehet benne járni főleg ha lépcsőzni kell vagy kicsit magasabbra emelni egy padka miatt. Nekem is ilyen magas a sarka a lábam nagyon fáj benne 500 méter gyaloglás után, meg kényelmetlen is alkalmakkor szoktam hordani de volt hogy a bálba felkértek táncolni és egyszerűen nem tudtam mert annyira fájt már a lábam :S Én ennél kisebbet javaslok.
2012. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Azt hiszem lemondok erről a cipőről.
2012. márc. 10. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik..:D

főleg hogy menni se bírnék benne

2012. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép!! Én csak azért nem venném meg, mert túl magas vagyok egy ilyenhez, de nagyon tetszik!
2012. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez egyáltalán nem a "túlmagas" kategória.Ráadásul elől nyílt,ugyhogy nm is fogja összenyomni az ujjaidat.Sztem ne mondj le róla,ha most megengedhetném magmnak,hogy cipőt vegyek tuti ilyet vennék.
2012. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép, és akár járni is lehetne benne, ha nem deichmannos lenne... Nekem az a tapasztalatom, hogy annyira csúszik az ottani cipők alja akár az aszfalton is, hogy alig lehet bennük menni:S
2012. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Úgy gondolom, hogy nincs túl magas sarka.Szerintem nyugodtan vállald be.18/L
2012. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sincs túl magas sarka. Kép alapján max. 6-7 centire tippelnék. Nagyon szép amúgy.
2012. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!