Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az béna dolog ha veszel egy...

Az béna dolog ha veszel egy együttes pólót (Pl:Metalica AC/DC) és csak azért mert neked tetszik a póló és jól néz ki, de amúgy nem halgatod azt az együttes?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nemtudom, nem béna, de legalábbis furcsa

mármint szembejön veled valaki az utcán, vagy mindegy, szóbaelegyedsz vele és megkérdezi hé te szereted az AC/DC-t és te meg azt válaszolod, nem csak tetszett ez a kép..?

nemtudom, én meglepődnék ha valaki ezt válaszolná, de végülis ha annyira tetszik, akkor vedd meg szerintem... de azért hallgass bele hogy mit hordasz a mellkasodon : D

2012. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

VISZONT (előzővagyok)

csak azért ne vedd meg, mert úha minden menő kiscsaj sexpistolsos pólóban feszít manapság, és mert ez a divat.

szóval szerintem ha neked igazán tetszik, nem gáz, de ha csak divatorángutánkodás, akkor semmiképpen.

2012. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van.Köszi:) Bár az biztos hogy nem vennék egy olyan pólót amin teljesen ismeretlen együttes van.Tehát legalább valamilyen szintig ismerjük.
2012. márc. 10. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem felb@sz az ilyen amikor lövése sincs az illetőnek az együttesről. Pont tavaly nyáron találkoztam egy ilyen csajjal,
2012. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem NE vegyél olyan zenekaros pólót, amit nem hallgatsz! Lehet találni másféle jó mintás pólókat is zenekar nélkül... Én se szeretem, amikor valakin meglátok egy Motörhead pólót, elkezdek vele beszélgetni abban a hitben, hogy megegyezik a zenei ízlésünk, aztán kinyögi, hogy a depresszijó a kedvence... Nagyon kiábrándító, hidd el! És sokan nagyon lenézik az olyanokat, akik olyan zenekaros pólót hordanak, amit nem ismernek, mert az csak pózerkedés.
2012. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Itenem. Nekem az a kedvencem, mikor a sulinkban az egyik nyolcadikos Rolling Stones-os pólóban mászkált. Kérdezem tőle, hogy "Satisfaction-t szereted?" néz rám, és mondja, hogy nem, "ez Rolling Stones" - "és szereted?" - "nem ismerem, csat tetszett a nyelv"


Satisfaction meg kb a legismertebb RS-szám.


Másik kedvenc a hetedikes lány KISS-es pólóban, meg a másik nyolcadikos Beatles-pólóban, egyikőjük sem ismeri az adott zenekar munkásságát. a KISS-es pólós csaj meg postolta facebookon, hogy utálja a rockot, majd közzétett egy Bieber-dalt...


Szóval igen, gáz.

2012. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kinucc válasza:
Hát figyi, az elég gáz dolog, ha pl: AC/DC -s polot hordasz , de közben nem is hallgatod! Am engem kikészít az ha valaki le szaroza a Metalicát!
2013. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!