Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse cipők?! Mi a különbség?

Converse cipők?! Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Valaki megtudná nekem mondani, hogy mi értelme megvenni a Converse cipőt 16 ezerért, amikor a vaterán ugyanazt árulják 4-5 ezer Ft-ért. Mindkét eladó ugyanazt a "kínai" tornacipőt adja el. Vagy tényleg van valami különbség? És ha igen akkor mi? Arról nem is beszélve, hogy 3-4 hónap után mindkettő úgy néz ki, mint egy rongy.
2012. márc. 11. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

ott a pont nálad kedves kérdező, úgy néz ki mint egy rongy! páromnak is volt egy őrülete ezek után a cipők iránt rendeltünk vateráról is meg vettünk boltban is mindkettő 2 hónap után úgy nézett ki mint valami rongydarab.. pont ma láttam árkádba converse tornacipőt 25ért..úgy felnevettem,nevetséges komolyan..

De tényleg teljesen igazad van, nagyon megegyezik a véleményünk:)

2012. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Azért jobb, mert márkás, ez van. Am nekem is conversem van, és nekem nem ment szét, nem tudom, szerintem kínai nem ugyanolyan..
2012. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Barátnőm is vett Converse-t, aztán szét is ment pár hónap alatt. Én vettem kínait, és 1 évig kibírta. Miután szétment, másik helyen vettem kínait, és az 1 hónap alatt szétment.
2012. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak az ára! Sokan bedőlnek a "nagy" vagy éppen az aktuálisan divatos márkáknak. A röhej benne, hogy ma már szinte mindent Kínában gyártanak. Tehát 25 ezerért is kínait vesz az, aki bedől az ilyen hülyeségeknek. De mindig is voltak és lesznek olyan divatmárkák, amit feltétlenül beszereznek az "egyedien" öltözködő, divattudatosak... hja, hogy ennek örömére egyenruhába bújnak, az a vicc
2012. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A Converse sokkal kényelmesebb. imádom az enyémet. Én mondjuk kevesebbért vettem sokkal, igenis ki lehet fogni olcsókat, a kínaiak meg mindig szétjönnek és sajnos nem olyan szépek vékonyabb a talpa az anyaga, és teljesen más érzés hordani
2012. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs különbség a Vaterás meg a bolti között, én vettem egyet Legendsben leárazva 7 ezerért, és pont egy hét múlva érkezett meg amelyiket Vaterán rendeltem 5 ezerért postával együtt. Teljesen egyformák az utolsó milliméterig és a mai napig újnak néznek ki.
2012. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem, szerintem hülyeség. Kb ugyanaz az, mint mikor veszel egy sima fehér pólót 1000 forintért meg egy olyat amin Retro felirat van 12 000-ért :D
2012. márc. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti Converse-m van, 3 éve vettem akciósan (19 helyett 11 volt), és a mai napig jó. Igaz, nem minden nap mindenhova ezt hordom, szóval váltogatom más cipővel, de nekem pl jól bírja. Aztán lehet hogy a kínai is ilyen, de nekem ez bejött.
2012. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem értem. Aki azt írja, hogy a Converse jobb és a kínai rosszabb. Hiszen a Converse is a kínai cipőből "lesz". Amúgy nem is igazán arra voltam kíváncsi, hogy mennyi idő alatt megy tönkre, mert ez függ a használótól és a további körülményektől. Engem inkább az anyaguk érdekeltek volna, hogy különbözik-e a két cipő, mert egy és ugyanaz a két cipő, de az is lehet, hogy veszek egy "eredeti" tizenakárhányezer Ft-os cipőt, meg egyet vaterán és elküldöm kivizsgálásra :D
2012. márc. 13. 20:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Vaterán vagy használt, vagy pedig külföldi áruról van szó. Ha a termék új, valószínűleg Hongkong és egyebek a származási helye, ahonnan pk. nélkül kihozzák, de a közvetítő lecsípi a hasznot magának. Ebay-ről ugyanígy te is meg tudod rendelni. A minősége egyezik a boltiéval, hiszen mindegyiket a "csodás Keleten" gyártják. És igen, többezres haszonnal eladják itt, ugyanazt.. :)
2012. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!