Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem tegnap az orsayben egy...

Vettem tegnap az orsayben egy fehér blézert. Mit vehetek fel ehhez, hogy ne legyen az öltözékem túl titkárnős?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

vegyél alá valami élénk színes felsőt, egy hosszú nyaklánccal és egy sima farmerral.


Vagy, vegyél egy szürke, vagy nem túl feltűnő felsőt egy színes gatyával :D

2012. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
farmerral bármikor hordhatod, akkor már nem is titkárnős, a kabát alá meg szinte bármi jöhet így :)
2012. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont most vettem fehér blézert és ma reggel fel szerettem volna venni, de mindennel túl elegánsra sikerült :D Végül holnapra kikészítettem egy piros nacit, alá egy tört fehér topot, és a blézert... :) Fogalmam sincs mi lesz belőle :D
2012. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én ilyesmire gondoltam: [link]


[link]


[link]

2012. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én végül így vettem fel:

[link]


Bár nem sok látszik belőle, na mindegy :D Volt még egy sötét naci rajtam, meg egy fehér Converse tornacipő :)


De tetszenek az előző által linkelt képek is, így majd olyasmiket is felveszek vele :)

2012. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!