Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert nez le egy csajt egy...

Miert nez le egy csajt egy masik csaj, csak azert, mert a tesojaval egymas ruhajaban jarnak?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a meretem a testveremeve, ezert en a tesom ruhajait is szoktam hordani, es o is az enyemet. Ugyanigy vagyunk a nadragokkal, cipokkel, csizmakkal, kabatokkal. Masod sorban pedig igy olyan, mintha tobb ruhank lenne. Mit gondoltok? Amugy ez a csaj, akirol szo van, jol oltozik, sok ruhaja van, meg cipoje meg ilyesmi, de neki fiutestvere van.
2012. márc. 14. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele! Csak ennyit tehetsz. Én amikor koleszos voltam barátnőmmel is ugyanúgy cserélgettük a ruháinkat egymással, pedig aztán még testvérek sem vagyunk. Sőt most osztálytársammal ugyanígy vagyunk. Nálunk ez régebben fordult elő , olyan középiskola 10.osztályában, hogy megszóltak , mert TESI órán összekeverem két színt és nem illett egymáshoz:D

Valószínűleg ő megteheti, bár a mai világban megnyugodhatsz egyáltalán nem ciki. Szóval ne adj ennyire mások véleményére, majd ha magának keresi a pénzt, nem az anyuci meg az apuci ad, akkor már ő sem lesz ilyen lenéző.

2012. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi, az összekevertem két színt, azt ruhára értettem, hogy nem illett egymáshoz. Most olvastam vissza:))
2012. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert neki anyuci vesz kétszer annyi ruhát, mint nektek összesen van testvéreddel. amúgy jó neked, én ugyanilyen helyzetben vagyok nővéremmel, annyi eltéréssel, hogy ő nem adja oda a ruháit :(
2012. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekunk is rengeteg ruhank van, neha meg az anyumet is felvesszuk, csakhogy ugy tunjon hogy meg ruhank van, mint masnak.
2012. márc. 14. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
mert buta felfogású. Ha mindkettőtöknek tetszik ugyanaz a ruha, miért vennétek két egyformát? Szerintem nagyon jó, hogy ennyire jóban vagytok, hogy felveszitek egymás ruháit. Nem lehet, hogy irigy rátok, hogy nem féltitek/sajnáljátok a jó cuccokat egymástól?
2012. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ket egyforma ruhat veszunk. Egyet veszunk es azt hordjuk, hol en, hol a testverem
2012. márc. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!