Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is vénasszonyos...

Szerintetek is vénasszonyos egy hosszú szoknyát felvenni a ballagásomra? 14/L

Figyelt kérdés
Az osztályfőnök kitalálta, hogy a ballagásra egységesen fogunk öltözni. A lányok egyik fele rövid szoknyát, a másik hosszút akar felvenni. Persze az ofő hallani sem akar rövid szoknyáról, de én azt nem akarom felvenni, mert meleg is lesz, meg utálom a hosszút. (Én egy térd feletti szoknyát képzeltem el.) Nektek is ez a véleményetek?
2012. márc. 14. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vénasszonyos, nagyon kis "szexi" hosszú szoknyákat lehet találni manapság :)

Nekünk is egyenszoknyánk volt, hosszú, fekete, felsliccelt :)

Én találtam olyat, ami csípőig volt felvágva, és volt alávarrva a saját anyagából egy miniszoknya hosszúságú "cucc" :)

A mai napig felveszem ünnepségekre, és meg is dicsérnek benne :)

2012. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is jobban szeretem a rövidet, mint a hosszút, de gondolj azokra az osztálytársaidra is akik nem szívesen mutogatják a lábaikat. Egy vékony lánynak minden jól áll, de egy kövérnek csak a hosszú.
2012. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, nekem jó lábaim vannak, és nem akarom eltakarni.. és nem is tetszik a hosszú szoknya, akkor már inkább térdig érő..
2012. márc. 14. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz, ez ruha, de ha a felsejét nem nézed (ami amúgy nagggyon szép :)), akkor szerintem simán jó és fiatalos is lehet egy ilyen szoknya! És még a lábadat is mutogathatod! ;)

Térdig érőből, vagy esetleg térd alá érőből meg lehetne mondjuk A vonalú is, az mindenkinek jól áll :)

2012. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vénasszonyos a hosszú szoknya. Ennek ellenére egy áltis ballagásra inkább elképzelek rövidet. Egyébként abban ne legyél biztos, hogy meleg lesz, simán szakadhat az eső és lehet 15 fok. Egyszer életedben meg kibírod a hosszút :)
2012. márc. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem. De a térd feletti ami előnyös annak is, akinek csúnya lába van, vagy alacsony. A hosszú nem mindenkinek az. Egyáltalán nem vénasszonyos sem a rövid, sem a hosszú!!!!
2012. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor általánosból ballagtam, kötelező volt a hosszú szoknya. Az enyém nagyon csinos volt, az akkori divat szerint hátul hosszabb, mint elől (nem nagyon feltűnően), és az alja fodrozódott. Nagyon szép volt, és nem volt vénasszonyos.

Illetve egy hátul felsliccelt szoknya is nagyon jól néz ki, bár 14 évesen nem kell annak a sliccnek olyan hosszúnak lennie:)

2012. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia.

én is nyolcadikos vagyok és most ballagunk nekünk szerencsére nem szólt bele ebbe a tanárunk. én egy viszonylag rövidebb szoknyát szeretnék,de persze nem annyira rövidet h kint van mindenem nem belőle. a lány osztálytásaim egy részét még szoknyában nem láttam az évek alatt. aki meg kövérebb az egy hosszabb szoknyát vesz fel

2012. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is egységes volt. Komolyan nem értem, hogy mit nyavalyogsz. Annyi, de annyi szép hosszú szoknya van, a ballagás nem arról szól, hogy megmutasd milyen fasza csülkeid vannak, hanem arról, hogy elmész az iskolából. Nem is olyan angy esemény, hogy ki kelljen öltözni.

Mutogathatod eleget nyáron a lábaidat...

2012. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyetek nadrágot :D
2012. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!