Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyitott magassarkút/cipőt...

Nyitott magassarkút/cipőt mikortól nem "furcsa" felvenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most már itt a március közepe, jó az idő is, nem bámulnak meg ilyenkor, ha nyitott orrú/nyitott szabású cipőt veszek fel? Vagy szerintetek mikortól "nem furcsa"? Január végén harisnyával felvettem egy fekete nyitott orrú telitalpú cipőt és mindenki úgy nézett rám, mintha megöltem volna az anyját...
2012. márc. 16. 10:25
 1/6 anonim válasza:
Szerintem cseréld le cipőre de magassarkúra semmiféle képpen majd maximum ha ilyen május lesz! :)
2012. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megnéznek, de nem azért mert furcsálják, hanem mert különlegesnek, nőiesnek tartanak (pláne, ha szoknyával hordod). Ez teljesen természetes reakció!

Szerintem nyugodtan felveheted, hiszen meleg van, így nem fogsz felfázni sem benne!

Egyébként grat. a jó ízlésedhez! :-)

20/f

2012. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, de így konkrétan még a villamosvezető is kihajolt és a lábamat bámulta, szóval nem engem néztek, csak a lábakat :D azt már észre sem veszem, ha néznek, mert megszoktam (hosszú világosszőke hajam van és babaarcom :'D).
2012. márc. 16. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Pólóban flangálok, miközben mindenki még télikabátot vesz föl. Megnéznek, és volt már, hogy meg is kérdezték, nem fázom-e, de lesz*rom.
2012. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez vicces, de amúgy meg ne foglalkozz velük ahogy most olvastam jó ízlésed lehet, szerintem már nyugodtan hordhatod a magassarkúidat mert nagyon szép idő van odakint, ha meg megbámulnak akkor tekintsd bóknak ;) 16/L
2012. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh, és még valami az előző vagyok, én is már hordom a magassarkúimat úgy, hogy szerintem ne nagyon foglalkozz velük :)
2012. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!