Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kövér vagyok akkor miket...

Ha kövér vagyok akkor miket vehetnék fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Az lenne a kérdésem, hogy ha kövér vagyok akkor milyen ruhák lennének előnyösebbek ? Információk: homokóra alakom van, a hasam és a combom nagyon problémás :(, fehér bőröm van. Ehez szeretnék valami tippet, hogy milyen szín illene a bőrömhöz vagy az alakomhoz milyen fazon illene ? Előre is nagyon szépen köszönöm :)
2012. márc. 16. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
ÖÖ, tudom, hogy alapvetően nem ez volt a kérdésed, de a barna bőr előnyösebb lenne.
2012. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze én is imádom mikor barna a bőröm, de nem fogok szoláriumba járni ezért :/ Sajnálom majd, ha jön a nyár barna leszek :)
2012. márc. 16. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:

persze mindenkinek előnyösebb a barna bőr aztán a szolitól 30 éves korukra olyan ráncosak leszenk hogycsak néznek majd...

a bőrrákról ne is beszéljünk.na mindegy .

a kérdésre válaszolva attól is függ,hogy pontosan mit értesz kövérnek mert az sem mindegy ám ,hogy hány cm és hány kiló vagy.

[link]


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Kezdj el sportolni...fogyj le!!!
2012. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
remélem valmennyit tudtam segíteni a linkekkel.
2012. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy meg tudjuk mondnai milyen színek állnak jól, a hajszíned és szemszíned is fontos lenn. De ha tényleg nagyon világos, porcelánszerű a bőröd, akkor a hideg színek állnak jól, abból is inkább a sötétebb árnyalatok, mert azok slankítanak. pl: sötétkék, lila, rózsaszín sötétebb árnyalatai, hideg árnyalatú zöldek. Azért ha lehet ne burkolózz feketébe, mert a vidám színek szerintem sokat segíthetenk abban, hogy eltereljék a figyelmet a problémás területekről. Mivel homokóra alkatod van, jól állhat, ha derékban szabott ruhákat választasz, ha tényleg vékony a derekad a csípődhöz képest, akkor övvel is hangsúlyozhatod. Ha a combod széles, akkor nem a legelőnyösebb a csőnadrág, inkább egyenes szabásút válassz. És ne ess abba a hibába hogy kétszer akkora ruhákat húzol fel hogy eltereld a figyelmet, mert így tényleg csak kétszer akkorának fogsz kinézni.Ha bevállalós vagy, akkor előnyt kovácsolhatsz a dekoltázsodból, merte gy mélyebben kivágott fölső odavonzza a figyelmet(persze csak az ízlésesség határain belül..) Kerüld az apró mintákat, használj hangsúlyos ékszereket, és a magassarkúk is jó szolgálatot tehetnek. Szoknyák közül ne válassz nagyon rövidet, inkább majdnem térdig érőt. De a legfontosabb, hogy ne érezd gátolva magad amiatt, mert nem vagy a legvékonyabb. Hidd el hogy a molett lányoknak sem kell lemondaniuk a szép ruhákról, csak pár apróságot kell betartani, hogy kicsit csaljanak optikailag.
2012. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A második komentelőnek köszönöm a linkeket és a válaszát is nagyon szépen köszönöm. 161 cm - es vagyok és 81 kg úgyhogy elvagyok hízva rendesen :/ Barna hajam van és barna szemem. A harmadik komentelőnek értem persze ez minden nap eszembe jut, hogy fogyni kéne ezért is próbálok sportolni meg odafigyelni az étkezésemre úgyhogy azzal nincs bajom, hogy fogyózzak mert eddig már 5 kilótól megszabadultam aminek nagyon örülök :) A negyedik komentelőnek nagyon köszönöm a tanácsokat kipróbálom őket csak tudod a csőszárú farmer nagyon a szívemhez nőt főleg a leging amit nagyon sajnálnék, de megpróbálom. Nincs az a porcelán fehér bőröm inkább az átlag, de nagyon gyorsan tudok barnulni :) köszönöm a komenteket :) 15/L
2012. márc. 16. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy járjon szoliba.
2012. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
negyedik vagyok, örülök, ha tudtam segíteni valamit:D igen, tudom, hogy nem egyszerű lemondani a csőnadrágról, mert ugye az a divatos most, de akkor se a legszűkebb szárúakat próbáld keresni, mert hogyha a vádlidon is szűk, akkor még kontrasztosabb lesz a combod. a fogyókúrához pedig sok sikert és kitartást!:)
2012. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A negyediknek ismét :) A vádlim inkább izmos, mint zsíros, de amúgy csőszárút nem találok az én méretemben, így én magam varrom be csőszárúvá, így nem is szoktam arra a nagyon szűkre varrni :) Köszönöm próbálkozok és remélem sikerülni fog :)
2012. márc. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!