Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat lesz idén tavasszal...

Divat lesz idén tavasszal (2012) a sárga szín?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam vásárolni felsőket. Vettem egy nagyon szép sárgaszínű felsőt a Pimkieben: [link]

Vettem egy farmerkabit szintén a pimkieben,ami most tavasszal nagyon jó lesz.:))

Bershkában vettem két gombos pulcsit, egy feketét és egy citromsárgát. (Csak a feketét találtam meg az oldalon): [link]

Vettem még két felsőt azok ilyen barnásak de azok is jók szerintem tavasszal(a barna bőrdzsekimhez tök jó lesz:))

Szerintetek ezekkel a cuccokkal divatos leszek?:)


2012. márc. 18. 17:06
 1/3 anonim válasza:

a 2012 tavasz/nyár divatszínei a korall szín, a hamvas barack, babarózsaszín,vagy például a banánsárgát,narancs,fehér,rózsaszín,fekete,sárga,nude,piros és a kék. vagyis nem döntöttél rosszul, mikor megvetted a sárga felsőket.

és igen ezekkel a cuccokkal biztosan divatos leszel!:DD

2012. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A narancs az év színe ( a tangó mandarin pontosabban) de a color blocking is nagy divat még, tehát igen, jó lesz a sárga.
2012. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg elég gáz ez a megfelelési kényszer, hogy "jajistenem mivan ha nem vagyok divatos"


egyébként szerintem jó cuccokat vettél, de ne azért vásároljon valaki magának bizonyos holmikat, mert az divat. mert ha pl jövőre nem az lesz akkor már fel sem veszed? a divatot azok követik, akik nem találják meg a stílusukat

2012. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!