Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felsők passzolnak...

Milyen felsők passzolnak leginkább cicanacihoz?

Figyelt kérdés
eddig nem tartottam elég jónak az alakomat ahhoz hogy vegyek cicanacit, de a barátom rávett.a ruhatáram meg eléggé átlagos és csak arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek egy egyszerű pólót is fel lehet hozzá venni? vagy jobban csak a hosszítottak illenek hozzá?
2012. márc. 18. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
hosszítottak...rövid polóval szerintem igen szar,mert szerintem cicanaci arra jó hogy pl.hosszabb felsők alá nem igen illik a farmer és akkor azt feltudod alá venni,röbid póloval szerintem hülyén néz ki (de saját vélemény,ha neked úgy tetszik akkor úgy vedd fel.:) )
2012. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ívy1 ***** válasza:
Hosszabb felsőket javasolok,tunika,mini ruha,karcsúsított póló fazon. De otthonra jó a rövid póló is,vagy trikó. Küldj képet ha gondolod privátba,úgy azért jobban tudok segíteni.
2012. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!