Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Police napszemüvegnél honnan...

Police napszemüvegnél honnan tudhatom meg h eredeti-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegetem interneten a napszemszemüvegeket. Mindenképp Police márkájút szeretnék, mert eddig is az volt, és nagyon jól bírta a strapát. A hivatalos honlapon nagyon drágák, mondjuk régen sem volt olcsó. De szinte ugyanolyanokat lehet kapni más honlapokon, vaterán stb, ahol 2-3 ezerért hozzá lehet jutni. Gondolom ezeknek nagyja hamis.

Miből lehet megállapítani h eredeti-e a szemüveg? Mert nincs kedvem kiadni több ezret, egy olyan szemüvegre ami szétesik 2 hét után. (Sajna sok ilyenhez volt szerencsém anno:/)

Előre is köszi a válaszokat!



2012. márc. 19. 16:54
 1/2 anonim válasza:
0%

Akkor vedd meg drágán ha jót akarsz. Én is Police-t szoktam venni 40 ezer körül a szemüveget. 20 körül a karkötőt. 45 ezer körül az órát

vagy esetleg Armani

2012. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak megbízható optikus boltban érdemes drága napszemüveget vásárolni, ott kapsz számlát, blokkot, és hogyha baj van, akkor tudsz reklamálni.

A Vaterán, ill. eBay-n vett napszemüvegek pár dollárba kerülnek, annyit is érnek, és inkább rontják a látást, minthogy a szemeidet védenék...

2013. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!