Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttatok a mai nap vagy a...

Láttatok a mai nap vagy a tegnapi nap folyamán rövidnadrágos srácokat az utcán?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk? Vajon miért pakolják ki már ilyen korán a virgácsaikat?
2012. márc. 19. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Láttam.

Nekem mindig az jut eszembe, hogy próbálnak menzőni, hogy ők nem fáznak :D

2012. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam (mondjuk ki mozdultam itthonról:P) és ugyanaz a véleményem, mint az előző válaszolónak :D
2012. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Láttam :D

és ugyancsak egyetértek az elsővel,kétlem,hogy annyira melegül lenne :P

2012. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
melegük*
2012. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
te komolyan ilyeneken gondolkozol.. van életed...
2012. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyenek egész télen a körmüket rágva várták, hogy végre már újra legális formában mutogathassák országnak-világnak a lépegetőiket, melyekre titokban baromi büszkék.
2012. márc. 19. 20:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Láttam, és pont olyanok vesznek rövidet, akiknek amúgy se kéne... Különösebben nem érdekel, ha neki így jó, akkor hadd fázzon.
2012. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiúkat ma nem láttam rövid gatyóban,de tegnap egy csajt láttam akin az a tipikus,nyári térd alatt húzott,felette buggyos basa (vagy mi a csuda a neve) nadrág volt.Na meg ma láttam a tini kislányokat miniben nyomulni,akik nagylányoknak hitték magukat.
2012. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
igen de ő tényleg nem fázós... mondjuk nem tudom később lesznek e prosztata bajai..
2012. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

**

Én most voltam a Tescoban, én is láttam egy srácot (jó, mondjuk ő idősebb, szal inkább pasit)

és ő is térdgatyóban volt..

Istenem..a leendő férjem pont így képzelem el, mint őt, asszem szerelmes lettem:))))

A nadrágja nagyon nem érdekel, se neki, se másnak, jó idő van..

De azért tényleg túlzás, ha vki már most shortban rohangál..mit vesz fel nyáron?

:)

2012. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!