Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most mit csináljak a cipőmmel?

Most mit csináljak a cipőmmel?

Figyelt kérdés

Anyu vett nekem tornacipőt az iskolába. Ezzel nincs is baj én kértem ,hogy vegyen.

A gond ott van, hogy a tornacipő gáz. Középsuliban már nagyon ciki ilyet hordani, ha csak nem csóró vagy rocker az illető. Minden igényes lányon normális bőrcipő van nekem meg most csak a csizmám van mert a tornacipő.


Veszek egy másik cipőt a zsebpénzemből, de a tornacipővel mi legyen?


2012. márc. 19. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit értesz normális bőrcipő alatt?

Amúgy sima tornacipő? Tesi akarod hordani? Miért anyukádat kérted meg, hogy vegyen? Miért nem vetted meg magad?


Ha meg van a blokk, akkor szerintem vissza lehet vinni, és akkor levásárolhatod az árát.

Azzal pedig ne foglalkozz, hogy másokon milyen cipő van...SOHA ne ez legyen az irányadó.

2012. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért kértél tornacipőt,ha most nem tetszik?

Amúgy ha még tiszta és szuper állapotban van,kérd meg anyukád,hogy adja oda a blokkot,mert másmilyenre szeretnéd kicserélni!

2012. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!