Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen fazonú bikini jó a...

Az ilyen fazonú bikini jó a nagy mellű lányoknak? Nem csúszik le a vízbe?

Figyelt kérdés

Tehát, nagy mellem van és már tavaly is kihagytam ez miatt a strandot, mert nem találtam megfelelő bikinit, és arra gondoltam hogy az ilyenbe könnyebben beleférnék?

De azt olvastam hogy ez inkább a kis mellűeknek jó. Nagyon szörnyen mutatnék ha ilyet vennék fel?

[link]



2012. márc. 20. 00:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Most csak a fazont nézzétek. De olyat szeretnék amiknek van még egy vékony pántja. Szerintetek? Vagy ez max. mekkora mellű lányoknak való?
2012. márc. 20. 00:47
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik,és szerintem jól is állna.Pántosat nézz mindenképpen, mert különben lecsúszik, vagy akár felfelé is mászhat.Egyre készülj fel... mindenki bámulni fog ezerrel:)
2012. márc. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, pántosat akarok csak nem találtam jó képet! De a melltartó fazonja az tetszik. Rám az ilyen háromszöges melltartók, meg a merevítős szivacsosak brutálisan mutatnak a nagy mellemen, gondoltam ez hátha eltakarja. :S
2012. márc. 20. 00:57
 4/21 anonim ***** válasza:

Akkor most foglak elkeseríteni.Nekem is nagy melleim vannak,és nekem pont ilyen fürdőruhám van,csak pántos.Nem áll jól.A nagy melleim úgy néznek ki,mintha ráhúztam volna egy cottont a melleimre.Borzalmasan rosszul áll,mert olyan mintha lógna a mell.()hozzáteszem,hogy bár nagyok a melleim,azért nem lógnak,egy szép melltartóban igencsak kívánatos tud lenni)

Sajnos ez a fürdőruha kimondottan kismellűeknek áll jól(azoknak tényleg szépen áll)

most ilyen fürdőruhám van.

(csa [link] sima feketében)

2012. márc. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

bocsi rossz a link..Szóval ilyen csak feketében.A fazonja pont ilyen,és nem szivacsos,nincs merevítő benne.

[link]

2012. márc. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én kismellű vagyok, s rajtam az ilyen fazonú fürdőruha sehogy sem áll...szall szerintem, ehhez közepes méretű cici kell. :)

Bnőm is próbált ilyen modelt, neki nagy, de formás mellei vannak...háááát, úgy nézett ki,mintha 3 gyereket szoptatott volna. :)

DE sztem próbáld fel, és majd akk eldöntöd,h jól érzed-e benne magad v sem!

2012. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ebből leszűrtem hogy mégse állna jól. :S Hát jobban örülnék ha kis mellem lenne vagy közepes, de sajnos elég nagy a koromhoz képest.

Ami a linkben van az tetszik. Jah, még az is a bajom hogyha veszek egy nagy melltartós bikinit akkor a bugyija is nagy lesz. :S És az már lógna rajtam. Különben vékony vagyok, úgyhogy nemtom honnan lehet külön venni bugyit a melltartóhoz. Tudja valaki? (és a turkálókon kívül)

2012. márc. 20. 09:59
 8/21 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló! Megkérdezhetem, hol vetted az ilyen fazonú bikinidet? Én is nagymellű vagyok, és nagyon kínlódom a bikinivásárlásnál. Egyszer találtam egy olyan fazonút, amit te is linkeltél, de sajna tönkrement és azóta sehol sem látok hasonlót a méretemben.
2012. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Én Angliában élek,és itt kint vettem(nem is drágán,ha jól emlékszem 10 font volt a felső és 6 font az alsó) Itt külön is lehet kapni hozzá.

2012. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jaj a mázlista. :) Itthon csak egy helyet találtam eddig, ahol külön lehet kapni az alsót-felsőt. Pedig sajnos általában ami felül passzol, alul hatalmas rám. :S

Viszont ha minden igaz, nyáron megyek rokonlátogatóba Angliába, hátha akkor találok egyet én is. :)

Köszönöm a választ! És bocsi az offért!

2012. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!