Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is szánalmas a...

Szerintetek is szánalmas a mai férfi divat/öltözködésből származó ellentétek?

Figyelt kérdés

A: 'v'-nyakú feszülős póló,retro napszemüveg,felzselézett haj ...néha vasalt+zselé,nagy csillogó övcsat,giccses szűk farmer

B:vasalt "lenyalt" haj,tornacipő,feszülősebb ruhák(ált fekete)



Nagy többségben ezeket látni és elég szánalmas h. ez alapján ítélnek meg valakit(elnőiesedés példáinak hoztam fel)....személy szerint egyikkel sincs bajom ,mivel az embert a tettei jellemzik, és attól még férfi marad és lehet jó ember is h. ne adj isten fekete vasalt haja van.

Szerintetek?



2012. márc. 20. 16:12
 1/9 A kérdező kommentje:
még hozzá tenném h. az ilyen "emo" stílussal nincs bajom, de aki már szájfény, szemcerka,púder stb. társaságában tölti az idejét viseljen az bármilyen ruhát az számít elnőiesedésnek.
2012. márc. 20. 16:18
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Ezek nem férfiak, hanem b*zik. Még a csajok közül is ocsmány az ilyen csőgatyás retrómajom...

17/f

2012. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek veled, végre aki így látja, mint én. Nem kell az embereket stílus alapján lehordani, le*uzizni, ugyanis attól senki sem lesz meleg, hogy rózsaszínt hord, vagy feszülős cuccokat... attól még lehet heteroszexuális... akkor meleg valaki, ha a saját neméhez vonzódik, csak ezt sokan nem fogják fel
2012. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valóban, egyáltalán nem buźis. Viszont az tény, hogy én nem tudnék (testileg) vonzódni egy ilyen férfihez, és gondolom, sok más nő/lány sem. A halvány rózsaszín ráadásul még elegáns is lehet. Egyébként én sosem értettem, hogy miért gondolják azt az emberek, hogy a homoszexuális férfiak nem lehetnek férfiasak. Akikre gondolnak, azok a transzvesztiták. Igazán rájöhetnének már erre.
2012. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Az, hogy valaki ilyen ruhákat hord, az értelmi képességeit mutatja meg. Olyanokat lehet b*zizni meg stb...

17/f

2012. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már elnézést....az alaptalan elitéles teljesen felesleges.Ha valaki pl.: feketébe öltözik,vasalja a haját az véleményem szerint nem árt vele senkinek(le emozzák közbe lehet h. nemisaz),de persze van egy határ ,amikor már "emo boyocskák" full fekete köröm+szemfesték és hozzáadva töketlenség...az már elég elgondolkodtató.
2012. márc. 21. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
5.: szóval szerinted attól lesz valaki értelmileg visszamaradott, hogy nem olyan az ízlése, mint neked? Csak gratulálni tudok.
2012. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17/f ne hidd, hogy a bakancsosok között, akik lehet hogy olyan férfiasak, nincsenek b.zik! Nem egyet ismerek.


Manapság sajnos elterjedt ez, hogy a mai (leginkább) tizenéves fiúk ezzel foglalkoznak, hogy ki hogy néz ki, milyen az új hajdivat, meg csillivilli meg stb, és ez bizony nemcsak azért van, mert ők olyan nagyon igényesek akarnak lenni, hanem mert ezt látják az olyan ostoba műsorokból, mint a jersey shore és társai. Amúgy szerintem egyáltalán nem baj, ha valaki inkább átlagos, és azzal tűnik ki az ilyen kivasalt hajú divatoló fiúkák közül.

2012. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ezeket a divatmajmokat, de az, hogy valakit a tettei alapján ítéljek meg...kissé nehéz.


Nem azt mondom, hogy mind idióta, aki így öltözködik, de tény, hogy az emberről sokat elárul az öltözködése. És aki "férfi" létére képes köves fülbevalókat magára akasztani...abból én inkább nem kérek.


Ugyanakkor szánalmasnak találom a fekete rucis, halál lovagjait is. Számomra nem az a férfi, aki acélbetkós bakancsot hord, meg idióta együttese pólókba bújik.


A kettő közti arany középutat kéne megtalálni. de igazából a férfiak ezt idővel kinövik. Az, hogy a tini srácok mit hordanak, az pedig nem érdekel. :)


24/n

2012. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!