Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » '4 éves lányok. Nektek van, ,...

'4 éves lányok. Nektek van, , platform" cipőtök? Milyen magasa? Szerintetek túlzás lenne, ha vennék egyet? ( Tudok benne menni, már kipróbáltam ) 14/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy először ezt olvasd el: [link]


Én ugyan nem vagyok 14 éves, de nem sokkal idősebb mint te, és én azt gondolom hogy 14 évesen még igencsak korai a platformos cipő.:) de te tudod..

2012. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek,és én is 14 éves vagyok.A ballagásomra én is majd ilyet szeretnék,de nem azt a nagyon magas fajtáját,hanem olyat,ami még elfogadható.:)
2012. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Ugy pofán röhögnélek ,hogy a mentő vinne engem el.

már bocsi 18/F

2012. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TijuMK ***** válasza:
86%

bár már nem vagyok 14^^ de szerintem az ekkora sarkú cipő még belefér:

[link]

Ez viszont furán állna egy 14 éves lányon:

[link]


Amúgy nekem mindkét magasságú van, és a magasabb kicsit kényelmesebb de magam sem értem mért...

2012. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

14 évesen ? Még az általánosból sem kerültél ki...

Ezeke a cipők 20-on felül mutatnak jón, egy nőn, és nem kamaszlányon.

2012. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó: 14 éves kislányra Te ilyen magassarkút rá adnál? Hol való neki?
2012. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
bocsi, most már utolsó előtti, látom más is hozzám hasonlóan reagált:)
2012. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát 14 évesen nem volt platformcipőm. az alkalmi cipőm se volt túl magas.

és igen, szerintem túlzás. még kislány vagy, akárminek is képzeled magad, az ilyen cipőket pedig nőknek találták ki, abba a szerepbe pedig még kell pár év, hogy belenőlj.

plusz ha kipróbálás alatt azt érted, hogy lakásban vagy cipőboltban tettél benne pár lépést... nem fogsz tudni menni benne élesben. :D A ballagáson pedig azért nem veheted le, ha kényelmetlen. Én gimis ballagáson is erősen megbántam, hogy nem a lapos cipőmben mentem, pedig kényelmes cipőm volt, és nem is akkor tanultam meg benne járni. :D

Persze te tudod, ha a fejedbe vettük, mondhatjuk mi neked, hogy nevetséges leszel benne. Legfeljebb megbánod.

2012. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TijuMK ***** válasza:
100%
Igen szerintem felveheti ha akarja, max megfájdul a lába és visszarakja a szekrénybe aztán pár év múlva újra próbálkozik vele. Amúgy nem egy 14éves lányon láttam már magassarkút hát ez a mai világ, hadd csinálják engem nem zavar.
2012. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
14 évesen még kislány vagy! Gyerekeken pedig bármilyen magassarkú nevetséges! Arról nem is beszélve, hogy a tested fejlődik, így maradandó testi gondjaid adódhatnak a cipő miatt. Attól, hogy te úgy gondolod 2 lépés után, hogy milyen ügyesen jársz benne és milyen kényelmes, messze nincs így, hisz még a felnőtt, sok maggasarkút látott lábú nők sem tudnak szépen járni benne. Nem vagyok begyöpösödött, de max. 5 cm-es cipőt engednék neked a szüleid helyében, azt is kizárólag ünnepek alkalmával engedném viselni!!! 17/L
2012. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!