Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, tetszik nektek a...

Lányok, tetszik nektek a Sugarbird 2012-es új kollekciója?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem elég gagyi kinai piacos minőség és utánzat
2012. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak jó darabjaik ami nekem tetszik, de van ami nem (egyrészt nem is állna jól).

Aki azt írta, hogy olcsó kínai és utánzat akkor te sem jártál még Sugarbird boltba.... ha elmész utána írogass mindenféléket.

2012. ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak azt mondjátok meg h miért árulják olyan rohadt drágán a ruhákat? Mert sajnos minősége az nincs a ruháknak...

Egy csomo pénzt ott hagytam a Sugarbird ruhákért a 3/4 kinai gagyi :S

Nagyon mérges vagyok...

2012. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az jó nagy gagyi én is így jártam a 2. Válaszoló gondolom épp a reklámhölgyek valamelyike.

Gagyi az egész.

2012. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vettem egy topot tőlük 14 000 Ft-ért...egy mosás után kifakult a szine és olyan lett az anyag, mint ha a kutya szájából rángattam volna elő...

Engem nem győzött meg...:/

2012. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a minap láttam egy vásárlón egy fantasztikus türkiz tunikát,megkérdezetm hol vette,azt felelte, sugarbird, neten rendelte.hazajövet felmentem a netre, hogy utánanézzek.meg is lett az a fazon, színben más, de 20.000Ft-ért!!!!!Tudja valaki hol lehet az utánzatokat megvenni?Ennyiért biztosan nem veszem meg, csak mert Regina reklámozza...az ő munkájának díját hadd ne én fizessem meg..
2013. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!