Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az gáz ha Nike...

Szerintetek az gáz ha Nike cipőt és Adidas pulcsit együtt vesz fel az ember?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyántalán nem.
2012. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem gáz
2012. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszer lecinkeltek érte, azóta fenntartásaim vannak... :(
2012. márc. 22. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
szörnyű hogy az a "cink" hogy valaki márkás ruhák közül nem pont ugyanaz a feje búbjától a lábáig, hihetetlen..ha zoknid puma akkor már ki is közösítenek? ne haragudj nem téged akarlak bántani,csak mai világban örülhet jópár ember ha a turiból ki tud válogatni olyan ruhát ami összepasszol. Én középmezőnyben vagyok egyenlőre! ,de szerintem ez legyen a legkisebb gondod..
2012. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pub ***** válasza:

hahahhaha


vki foglalkozik ilyennel???

2012. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dehogyis gáz
2012. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy butaság ezzel foglalkozni. Jó hogy nem csak egyféle márkát hordasz valamiből, mármint úgy értem, ha van egy Nike cipőd, ahhoz veszel még Nike ruhát is, mert ahhoz csak azt lehet felvenni.
2012. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy nekem is inkább csak egy két darab van ezekből, Én pl imádok durizni, múltkor is találtam egy nagyon jó kis Nike kosaras gatyát. Szóval itt most nem arról van szó hogy jó dolgomba azt sem tudom hogy kombináljam a márkás ruháimat... csak ez a kritika nagyon bennem maradt pés ezért csináltam "közvélemény kutatást" :)
2012. márc. 23. 09:51
 9/9 anonim válasza:
Nem gáz!ne értsd félre eléggé harcol egymással a két fél de neked legalább telik mindkettőre!Igazából én nagyon Adidas-os vagyok de ez mellékes.
2012. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!