Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányokhoz szól elsősorban a...

Lányokhoz szól elsősorban a kérdésem, pontosabban lányok szokásai érdekelnek: alváshoz, éjjelre vesztek föl bugyit a pizsamád alá? Vagy csak akkor, ha épp megvan?

Figyelt kérdés

Hogy szerettek aludni?


Csak mert én már kaptam furcsa visszhangot arra, hogy éjjel is van rajtam bugyi a pizsamám alatt. Konkrétan párom sem érti, minek veszek föl egy pizsamagatyó alá még bugyit is. Nálatok hogy van ez?

(22/L)


2009. jún. 13. 15:29
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

*pizsamátok alá


bocs, csak később írtam át T/2-be, és az elkerülte a figyelmem

2009. jún. 13. 15:30
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

pizsihez csak ha megvan akkor veszek bugyit..

nyáron viszont vagy rövidnaciba(az alá se veszek csak mikor megvan.) vagy franciabugyiba alszok.

2009. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Én nem pizsamában alszok,hanem polóban és én is veszek fel bugyit.


De van egy csomó ismerösöm akik(mondták)hogy ők nem vesznek bugyit mert kénylemtlen neki...

Én nem válnék meg tőle az alváshoz(:D)mert nekem ugy kényelmetlen lenne hogy ki van....

2009. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Mindig van rajtam bugyi, este is. Nekem nem kényelmes anélkül. Na meg a folyás, meg minden...ami nem jelenti be előre magát.
2009. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
88%

én meztelenül alszom. télen, ha hűvösebb van, veszek fel pólót, de bugyit akkor sem.

szerintem nem gáz, h veszel fel bugyit a pizsamád alá (miért lenne az?), mondd a barátodnak, h nem szereted, ahogy a pizsama varrása dörzsöli a fenekedet! :)

2009. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
Régebben mindig vettel fel alá bugyit amig pizsiben aludtam. :) nekem úgy volt kényelmes. ;) most viszont franciabugyi + top v. póló.
2009. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Én is sokkal nagyobb biztonságban érzem magam bugyiban, vagy nem is tudom, kényelmesebb úgy. Csak kíváncsi voltam, hogy én vagyok csak ilyen elfuserált, vagy ez tényleg nem "hülye szokás".

A páromat nem zavarja, csak p is meglepődött rajta, nem értette, hogy minek alá még bugyi is...

De már kislánykorom óta így vagyok, akkor még semmiféle folyásaim nem voltak, és szobatiszta voltam. :)

Egyébként ő alsógatyában alszik, ami nem feszülős, hanem az a rövidnadrág-féle. :)


Csak vannak, akik azt mondják, hogy nem egészséges éjjelre a bugyi, mert hogy "annak is kell néha szellőznie"... ?

2009. jún. 13. 15:39
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Én sose veszek bugyit pizsama alá. Csak akkor veszek bugyit, ha melegebb van, és bugyi+poló/top összeállításban alszok. Természetesen ha megjön, akkor van rajtam bugyi, mert éjszakára betétet használok.
2009. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Meztelen alszom,Csak akkor veszek felbugyit ha megvan!De sztem sincs benne semmi, hogy van rajtad!:DDDDDD
2009. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

:)

Oké, én tudom, hogy a szokások változók, csak arra voltam kíváncsi, hogy ki melyiket részesíti előnyben. :)


Egyébként én is póló+rövidnadrág kombinációban szoktam aludni, nagyritkán fölveszem a pizsamám (ami rendes pizsama, gombos felsővel), vagy csak egy egyszerű hálóing van rajtam, de a bugyi az mindig kell! :)

2009. jún. 13. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!