Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőm legyen tavaszra,...

Milyen cipőm legyen tavaszra, hogy jól nézzen ki és bele lehessen rakni a lúdtalpbetétet? 14/L (többi lent)

Figyelt kérdés

Lúdtalpbetétet kell hordanom.

Nagyon nehéz olyan cipőt vennem, ami jól is néz ki, és az ortopéd orvos feltételeinek is megfelel(a sarkánál keményített, zárt, széles, a belmagassága nagy(széles kell, hogy legyen a betét miatt, és a belmagasság azért kell, mert a betét majdnem 1 cm magas és ha belül nem elég magas a cipő, akkor a lábfejem teteje szorul a cipőben). Ilyen feltételeknek megfelelő jó cipőt tudnátok LINK-elni? mostantól augusztusig legyen jó hordani, ne legyen se nagyon vastag, se nagyon vékony, és Converse-ből is kevés féle lehet, mert azoknak kicsi a belmagassága, és némelyik irtózatosan vékony. ja, és persze a balerina cipő is túl keskeny, amúgy farmert hordok minden nap és nem vagyok egy nádszál alkat.

Előre is köszi.

Ha valaki ismeri a drapp bokacsizmát, amin körbe szalagszerűség van és egy masni, akkor olyanom van most, és abba belement a lúdtalpbetét. A lábméretem kb 38

14/L


ediig ezt hordtam/ hordom:



2012. márc. 23. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs a végéért, nem találtam linket
2012. márc. 23. 14:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bokapántos balerinád van már? Nekem egyből ez ugrott be, mivel a pánt rögzíti a cipőt, ha a talpbetét miatt könnyen kicsúszna belőle a lábad.

+ Én úgy vettem észre, hogy a Deichmannban kapható Graceland cipőknek nagyobb lábfej része van.

2012. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos a balerinák nem jók, mert alacsonyak és a legtöbb keskeny, régen balerina-mániás voltam, de sajnos ha belerakom a lúdtalpbetétet, akkor a sarkam fele kilóg belőle. Azért köszi, hogy próbáltál segíteni.
2012. márc. 23. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem jó típusú cipők:


[link]

2012. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, van még?
2012. márc. 24. 15:46
 6/7 anonim válasza:
Régen nekem is ilyen vastag talpbetetem volt, de ma már egy csomó vekonyat gyártanak, amik minden cipobe jók! Mért nem olyanokat hordasz?
2012. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert az orvos elmondta hogy csak abban az egy utcaban lehet venni a ludtalpbetet
2012. márc. 24. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!