Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandából a láb "izzadásnyomát...

Szandából a láb "izzadásnyomát" hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron csak 3-4-szer volt rajtam, vissza akartam cseréltetni de azt mondták, hogy emiatt nem cserélik vissza.

Tehát a problémám az, hogy a szandál belső talprésze bőrből van és ahogy izzad a lábam a lábnyomom ott marad, sötétbarna-fekete színben látszik a lábnyomom ha leveszem a szandált. Ezt valamivel el lehet tüntetni?


2012. márc. 23. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet; a bőr és az emberi bőr szerves anyagok, így léptek kölcsönhatásba egymással, a pórusokból már nem tudod kiszedni az izzadságot. Ha valami gond van a szandállal, akkor orvosolnia kell a kereskedőnek a problémát, ha foltos, ha nem. Nem lett volna szabad hagynod magad, ha kell, fogy.védelem.

De ha csak azért akartad kicseréltetni, mert szerettél volna pár viselés után egy másik, új szandált, akkor teljesen jogos, hogy nem cserélték.

2012. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál. A szandál nagyon tetszik, az első 3-4 alkalom után hogy rajtam volt visszavittem, hogy nem lehetne-e vele valamit csinálni vagy kicserélni olyanra ami nem ilyen, mert így nagyon csúnya hogy látszik a lábam helye, néha mikor lépek akkor is. Nem azért akartam kicseréltetni, mert újat akarok, csak egyszerűen zavar hogy foltos, tavaly egész nyáron hordtam, amúgy nagyon kényelmes csak ez az egy probléma van vele.
2012. márc. 23. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem ok a cserére, mert ez nem minőségi hiba. Lehet, hogy másnak egyáltalán nem izzad a lába, és nem lesz ilyen a szandál. Tehát ez egyéni probléma. Nekem egy fehér nyári papucsom volt, ami ilyen csúnya lett a lábamtól, egy rendes cipész 400 ft-ért ragasztott bele egy szép fehér bőrt, olyan lett, mint az új.
2012. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!