Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek az olyan...

Nektek tetszenek az olyan alkatú lányok mint amilyen Kullai Tímea (megasztár)?

Figyelt kérdés

Úgy értem magas, csinos lányok. Vagyis hátrány-e nálatok ha egy lány magas? elsősorban fiúk válaszát várom :)

16/L



2012. márc. 23. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
egy magas srácnál nyilván nem,egy alacsonynál nyilván igen.szerintem ez ennyire egyszerű. :)
2012. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is:D
2012. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy 2 méteres fiúhoz biztos jobban passzol, mint egy 155 centis csaj. Viszont nekem konkrétan az ő alakja nem tetszik, nekem nagyon csontos, ma is látszott, hogy eszméletlen vállai vannak, szinte férfias. De amúgy a magas csinos lányok szépek, de nekem a Tímea alakja nem tetszik.
2012. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon nézem a Megasztárt, szóval az alkatára nem emlékszem, de megnéztem a TV2 honlapján, és azt írják róla, hogy 180 cm magas.


[link]


Azért ez még nem az extrém magas kategória szerintem. Nekem egyértelműen bejön. Arról nem is beszélve, hogy egy átlagosnál kicsit magasabb (190 cm) srác számára előnyösebb is egy ilyen barátnő, mint egy apró leányka. :P

2012. márc. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!