Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok ilyen bakancsot?

Dávidmester13 kérdése:

Tudtok ilyen bakancsot?

Figyelt kérdés

Olyan bakancsra lenne szüks. aminek nem áll fel olyan hülyén az orra mint pl. a steel bakancsnak

itt van: [link]


mert távolról a felálló bakancs orr olyan mint egy bohóc cipő ! olyan bakancsra lenne szükségem aminek sima egyenes a talpa mint pl:

[link]

vagy : [link]


én am úgy tudom a sima talpúak : undercover vagy dr.martens 1460

ha valaki tud tanácsot adni akkor számítok rá ! :D



2012. márc. 24. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

szüks. ? Fárasztó kiírni a teljes szót?

Amúgy teljesen mindegy, mert egy hónapon belül, ha viseled, úgyis lelapul. És akkor sokat mondtam. El kell menni egy boltba és meg kell nézni. Manapság már szarni is a netre járnak az emberek?!

2012. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
valaki nemtudna segítőkészebb választ írni ?
2012. márc. 24. 18:14
 3/15 csokissüti002976 ***** válasza:
Ironside és RedRooster.
2012. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem van martens 1460

http://www.youtube.com/watch?v=nftwkMZMw40 páréves, kicsit kopott de még tökéletes:)

ez négy évig volt meg http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc júniusban ment szét

december óta pedig ez van:

[link]

2012. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A Pure Trashnak is ugyanúgy "feláll" az orra, mint akármelyik másik acélbetétesnek, csak a képen nem látszik, mert felülről van fényképezve.. (egyébként felállni szerintem egész más dolgok szoktak, de mindegy :D)

IronSideom van 6 éve, annak is "feláll" (legalább viagrára nem kell költeni, ha már a fűzőket meg a boxot eszi rendesen)..

egyébként az első válaszolónak igaza van.. amint betöröd a bakancsod, lelapul az orra is. minőségre menj inkább, ha betkóst akarsz, mert nem mindegy, hogy a 20-30 ezer forintért, amit kiadsz érte, utána hány évig fog "szolgálni"...

egyébként azt szabad tudni, hogy miért akarsz bakancsot vásárolni?

2012. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az az én dolgom !
2012. márc. 30. 17:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Én Marten's-t vagy Ironside-ot javasolnék. Sokáig tartanak és egyébként tényleg mindegyik orra lelapul ha hordod :)
2012. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

kösz :D erről mit gondoltok ?

[link]

2012. ápr. 9. 20:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősnek van ilyen szerintem túl drága, ő olcsóbban vette még.
2012. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy jó:)
2012. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!