Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A piros farmernadrág tényleg...

Eckoh kérdése:

A piros farmernadrág tényleg ciki? Mert egy ismerősöm megkérdezte tőlem még pénteken hogy nem cikis már piros nadrágot viselni? és nem tudtam mit mondani.

Figyelt kérdés
Igaz ez? vagy ne is foglalkozzak vele?

2012. márc. 26. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán, vannak minden színű farmernadrágok, munkáslila, türkisz zöld, rikító sárga, munkáskék, stb... De általában ezek a vékonyszárú farmerek szoktak lenni (csőnadrág vagy mi a neve?), hagyományos szabásúból nem láttam még színeseket.
2012. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen csőnadrág:) csak ahogy megkérdezte azóta nemmerem felvenni.
2012. márc. 26. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:

valakinek bénán áll, valakinek jól

ettől függ, hogy ciki, vagy nem

2012. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Másokszerint nekem jól áll.. (: és sztem is. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 26. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem,kifejezetten nem szeretem a pirost,de valahogy megtetszett. Jól áll ha jól öltözöl hozzá pl nem veszel fel hozzá lilát vagy sárgát.
2012. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy ciki(nagyon ciki) ha lány akkor annyira nem.
2012. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! :) Köszönöm.
2012. márc. 26. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Húú szerintem nem ciki. Nekem is van, de pár napja próbáltam és már kicsi. Most gondoltam veszek újat. Szerintem lehet hordani, legalábbis nagyon remélem. :)
2012. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!Sőt,most ez a divat.Mindenféle szines nadrág.Nekem is van piros,pink,babarózsaszin,lila,kék.Miért lenne ciki??
2012. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem:) köszönöm.!! hát nemtudom miért mondta de ő nemhord ilyeket. sztem azért!
2012. márc. 27. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!