Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok milyen ez az...

Mit gondoltok milyen ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
Piros magassarkú cipő, fekete csillogó leggings, fekete hosszított felső, fekete blézer, illetve piros táska és egy vékony rövid sál.
2012. márc. 28. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Jézus, ne haragudj, nagyon útszélien hangzik, mondom ezt férfiszemmel.
2012. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy utcasarki,látszik férfi vagy.. szerintem csinos hajrá:) bár a sál lehet felesleges is :)
2012. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

27 éves nő vagyok, szerintem csinos. Bár jobb lenne, ha a leggings nem csillogna, de így sem rossz.


A férfiaknak két típusa van. EGyik szerint egy csinos öltözet szexi, másik szerint k.rvás.

EGy visszafogott öltözéket egyik elegánsnak tart, másik unalmasnak.


Magyarán ízlés kérdése :)

2012. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint nem tudom, jól érzékeltettem-e-


Egy visszafogott férfinek az általad leírt szerelés az útszéli, de egy szimplább az elegáns és csinos.

EGy szenvedélyesebb férfinak pedig az általad leírt öltözék csinos és szexi, egy szimplább pedig unalmas.

2012. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És egy olyan pasi számára, aki megdicsérte még régebben a fehér miniszoknyámat és a párducmintás ruhámat milyen lehet ez az összeállítás?
2012. márc. 28. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő a szenvedélyes típus, neki tetszene fog :))))))))))
2012. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kiscsirke:


Szerintem is nagyon csinos, bár a sál helyett valami medálos nyakláncot vennék fel, de te tudod : )

2012. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!