Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót vegyek?

Milyen melltartót vegyek?

Figyelt kérdés
már fogalmam nincs milyen kosarú kellene,hogy sehol ne buggyanjon ki,ne vágjon be,és ne lógjon .kb 90 es.
2012. márc. 31. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ugye tudod hogy képernyőn keresztül a Jóisten se tudná megmondani? Menj be egy fehérneműüzletbe,Triumphot nagyon ajánlom ott nagyon értenek hozzá, és megmondják mekkora méret kell neked. Énis nagyon kihűltem mert általában 80B-t veszek olcsón, aztán bementem triumph-ba hogy melltartót szeretnék és a csaj megmondta hogy 75/C ezt próbáljam meg,meglepődtem aztán felpróbáltam hát hihetetlenül más érzés volt,nem szorított sehol:) Próbálj szerencsét!
2012. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
addig próbálgass a próbafülkébe,amíg az egyiket kényelmesnek nem érzed!kérd az eladó segítségét!
2012. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy látatlanban nehéz, csak már próbáltam mindenféle kosarat és minddel van vmi gondom.köszi mindenkinek marad a próbálgatás:)(kicsi melleket akarok!!!!!)
2012. márc. 31. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Akinek kis melle van, vágyik rá, hogy nagy legyen! Szerintem is egy hozzáértő véleménye számít, a próbálgatás nem biztos, hogy elég! Szerintem az sem mindegy, hogy hol veszed, azért egy jó minőségű, kicsit drágább melltartó és egy olcsó között lényeges különbség lehet, még ha ugyanaz a méret is van ráírva! Melltartóban nagyon nem mindegy sem a mérete, sem az anyaga, sem a fazonja.
2012. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!