Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet kicsit tágítani...

Hogy lehet kicsit tágítani egy cipőt?

Figyelt kérdés
kaptam egy bőr magassarkút, hosszra jó, de elöl nagyon szorít. szóval picit kicsi. felvenni nem tudom, mert nagyon kényelmetlen, úgyhogy úgy nem tudom kitágítani. valami ötlet?
2009. jún. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak direkt ilyen célra kitalált cipő tágítók, de az is jó ha nedves zoknival veszed fel, otthon hordod vele.. tágul úgy is
2009. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Házilag nem tudod,vidd el cipészhez.
2009. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Kapható bőr tágító spray. Azzal vagy kívül belül bevizezed a cipőt, felveszel több zoknit, a tetejére egy nylont, hogy ne fázz meg, és próbálj sokáig járkálni benne. A cipő tágítóval is legalább 2 zoknit vegyél fel. Nekem mindkettő bevált.

Üdv

2009. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó erősen kitömöd,és berakod a mélyhűtőbe... viccen kívül.Először én is szétröhögtem magam az ötleten,de bevált :D
2009. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ERÖLTESD FEL ÉS LÉPJ BELE VÍZBE.Ebben állj egy kis ideig
2009. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez műbőrnél is működik?
2009. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!