Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy képesek egyesek cicanadrá...

Hogy képesek egyesek cicanadrágot rövid pólóval hordani?

Figyelt kérdés
Látok néha csajokat cicanadrágban rövid haspólóval. Első ránézésre mindig az jut eszembe, hogy elfelejtettek szoknyát/nadrágot húzni és csak félig öltöztek fel. Arról nem is beszélve, hogy elől a lábuk közénél bebuggyosodik, és iszonyat idiótán néz ki. Múltkor láttam egy csajt, akin testszínű cicanadrág volt rövid pólóval, messziről először azt hittem, alul nincs is rajta semmi...
2012. márc. 31. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én élvezem,mindig tudok egy jót röhögni legalább:) bearanyozza a napom a sok ízléstelen ember :) Az a kedvencem ha mellette a "férfi" sárga csőgatyába flangál ohh akkor már a hasizmom megerősödik:)
2012. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én sem tudom felfogni! Cicanacit alapból nem veszek fel (combban eléggé "erős" vagyok és hülyén nézne ki), nemhogy rövid pólóval. Egyszerűen undorító. Az a legjobb, mikor a cicanacinak is olyan (vékony) az anyaga, hogy átlátszik a bugyi. Na, az még "szexibb". Gratulálok aki így tud felöltözni. Pláne ha nagy a s*gge. Épp elég ilyen van az osztályban. Gusztustalan. 16/L
2012. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Apám egyszer egy 150 kilós debellát látott feszülős cicanaciban és szintén feszülős felsőben.
2012. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a kedvencem:

-rövid póló

-latex cicanadrág

-tornacipő/deszkáscipő

-zipzáros melegítő felső


Miért ? Mert mindenhol ezt látják, de ölözni nem tudnak.

2012. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de nagyon csuf.

En kulfoldon elek, mar nem is igazan divat a cicanadrag vagy ket-harom eve, termeszetesen meg lehet kapni es hordjak is valamennyien.

De igy is belefutok idorol idore egy cicanacis rovodpolos nobe. Es nem csak lanyokba, konkretan felnott, esetleg babakocsit tolo nokbe Borzaszto.

Es ez nem jo fenek kerdese, mert a leggings fenekformlas szempontjabol szerintem abszolut nem elonyos, mert altalaban koldokig er, meg a legjobb feneku nonek is repasegge lesz benne. De sebaj, az is hordja rovid poloval, akinek egyebkent sem kellene a feneket hangsulyozni.

Es! En is szoktam felvenni legging szeru szuk nadragot olyan felsovel, ami nem er le a fenekem aljaig. Viszont en futni jarok benne, mert az arra valo.

2012. ápr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 flora08 ***** válasza:
Nem tudom én sem, hogy miért jó, biztosan úgy vannak vele, hogy a cicanadrág ugyanolyan nadrág, mint a farmer, csak vékonyabb:D Ennél jobb: rövid póló harisnyanadrággal. Érdekesen nézett ki a csaj, a harisnyanadrág két vastag csíkjával a fenekén:) De mindegy, jót röhögtem:)
2012. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
komoly harisnyanadrág volt csak a csajon?? basszus ez még hiányzik a látványgyűjteményemből,de megnéztem volna:D
2012. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem is kiakaszt, dehát a fiúknak bejön (Y) Én meg hányok tőle.
2012. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom melyiknek jön be ahhoz olyan seggnek kéne lennie max hogy diót lehessen törni rajta hogy tetszen a fiúknak. Párom úgyanúgy ízléstelennek tartja. Bár ő férfi,nem fiú az igaz:)
2012. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeritnem aki ilyen 8 évet táncolt vagy hasonlót sportol az simán képes lehet.
2012. ápr. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!